Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

 usao u filmsku mitologiju kao najpoznatiji film nikad snimljen.

ovo je malo nategnuto. tu su pre njega bar dva filma, kubrikov napoleon i wellesov dead calm

Link to comment

Ma to ja samo podupirem pricu koju nam film prodaje, odmah bi sve kvantifikovali. :dry:

Mit o hodorovskog dini je veca stvar nego sto bi sam film ikad bio, to je poenta.

Link to comment

Gde je na ovim listama nikad snimljenih filmova Boj na Kosovu Nemanje Kusturice sa Monikom Beluci kao kosovkom devojkom?

 

Inace zahvaljujem na ovom dokumentarcu o Dini, ne verujem da bi film (meni) bio gledljiv, pa mi je drago sto ga nije snimio -- dokumentarac je odlican (i dovoljan).

Link to comment

iam novi omiljeti bijoskop.. u stvari leglo gikova u sred omiljetog gay friendly naselja.. di je vreme stalo -- di je sve tako neodoljivo retro... imala sam osechaj kao da sam usla u neki jugoslovenski bijoskop u najboljem izdanju.... 

 

i imala sam srechu da ga premijerno overim filmom koji se isto tako igra vremenom...

 

Kejvova karizma me vezala za bijoskopsku fotelju i hipnotisala...... cak i da ga ne volite, vredi videti sav taj kinematografski kvalitet.... + konacno 1 izvrstan film da overite s nekim koga volite.. bar sto se mene tice....

 

uzivala u 20,000 Days on Earth za sve pare heart.gif

Link to comment

automata 2014

 

nis' specijalno, u momentima i smarajuce jer se sve nekako oduzilooooooo. melanie griffith izgleda toliko izvestaceno, da mi je bilo neprijatno. kao da je imala masku i to se u nekim scenama primecivalo iz aviona. jednom recju - ruzno!

Edited by hoffnung
Link to comment

Horns

 

Hmmmm....zanimljivo? Volim aju i želeo sam da ovo bude odlično, ali odlično definitivno nije. Ima suviše problema, ton prečesto varira, mogao bi biti kraći...

Vredi gledanja, da se razumemo - sviđa mi se koncept, sve u svemu prilično je originalan i na momente baš-baš dobar. Ali ostavlja neki osećaj da je mnogo bolji film bio na dohvat ruke ali je ta prilika propuštena. Redklif odličan.

Edited by Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...