Jump to content

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

nece, istina je izasla na videlo :) ....osim ako hamlet ne procita moju poruku a otislo nekom drugom moderatoru  :misko:

 

ne pratim te sportove vise, al vaterpolisti su mi u srcu ..uvek :D ...kako vas ne mrzi?! :) 

Link to comment

o bre Mustangice lepotice, ne idu ti filmovi, ne ide ti riport. onaj tvoj dilber se jos nije vratio kuci :( ?¿

nista mi ne ide :D

 

ma nije! mada prija ova tisina u kuci i urednost. i moja muzika i rutine :) ...sve koncepcije mi sjebe momentalno :D

 

vi ste nemoguci...zagazite u teritoriju dok si rekao keks. mada on kaze da nisam normalno zensko. 

 

i da ga upisem na voznju, vreme je da nauci. a to sam ga ucenila jer hoce vespu...a ne moze vala vespa dok ne naucis kola. mene je otac sa 9 godina ucio po selu da vozim. sa 16 sam isla u skolu kolima. karburator cistila na dijani (to mi bio prvi autic). on ne bi znao gumu da promeni. rpvo ne bi nasao ni gde se rezervna guma krije ! :)

nas dvoje kada bi neko snimao ljudi bi se krstili da li smo normalni. 

Link to comment

odgledao Lockea. moglo je sve da stane u 15 minuta filma. Locke ima Gazzu u tel.imeniku :D

i ti si primetio :)

 

jeste dug, ali i ti ga pretera za frtalj cuke, nije ti valjda bio dosadan?

Edited by Lancia
Link to comment

pa neki od razgovora i jesu mi bili dosadni. mislim da je tema zahvalnija za kratki metar. anyway, iskreno mi se svidela cela spika o betonu :D
da li postoji mini serija o svakodnevnom životu taksiste a da se radnja dešava samo u kolima? nešto poput Noć na Zemlji...

Edited by maheem
Link to comment

pa neki od razgovora i jesu mi bili dosadni. mislim da je tema zahvalnija za kratki metar. anyway, iskreno mi se svidela cela spika o betonu :D

da li postoji mini serija o svakodnevnom životu taksiste a da se radnja dešava samo u kolima? nešto poput Noć na Zemlji...

 

Ja ne znam ni za jednu da se radnja desava samo u kolima, a i ovako nema nesto mnogo taxi serija. Ne znam dal si gledao Hack, nije losa. A Coveka u srebrnoj jakni si sigurno gledao..

 

Inace, meni Locke bas dobar film. Minimalisticki pristup, drzi tenziju do kraja. A Hardy je strasan glumac. Verovatno najbolja uloga do sada..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...