Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

The Blind Side, film iz kategorije onih na koje sam posebno slab. Dete iz geta koje uspeva da se izvuče na svetlu stranu™, Bulokova sjajna, nikad bolje izgledala, btw, valjda jer glumi imućnu milfaru, pri tom, lik koga glumi je naj žena ikad, odprilike, osoba za primer i razmišljanje. A i sin joj je super sladak klinac koji igra jako simpatično i harizmatično. Preporuka. 

Link to comment

Novu Godzilu  :yawn2:

 

Nisam nikad gledao japansku Godzilu al kapiram da su na ovaj fazon. Film me bas podsetio na ovo

 

 

 

Emerihova Godzila je deset puta bolji film od ovog.

 

Nova Godzila je potpuno besmislen film, deluje kao da je neko imao viska para i manjak ideja pa smislio da bi mogao da snimi eto jos jedan film o Godzili. Prica nije samo suplja vec je zapravo i nema.

Link to comment

Night Moves (2013)

 

Nemojte ovo da gledate...tema deluje interesantna ali je smrtno dosadan fil bez ikakvih desavanja.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ajd ja da okacim sta sam gledao za vikend da ne bude da samo citam.

 

A long way down

Drama/Komedija po knjizi Nika Hornbija ne lose moze da se pogleda al meni problem bio sto sam citao knjigu prvo.

 

Watchmen

Nista narocito bar meni nekako metiljavo. Atmosfera podseca na Noar filmove.

 

Blue Ruin

Dobar iznenadjujuc mada bi mi bio jos bolji da nisam ocekivao kvalitet zbog vasih komentara ovde. Glavni glumac odlican.

 

On the beach

Original iz 59 takodje dobar atmosfera nekako depresivno(kao da moze drugacije) samo mi je upao u oko da je trebalo da bude veci raspad sistema i drustva u tih par meseci pre kraja.

Link to comment

gledala end of tomorrow, preporucujem za nedeljno popodne iako sam posle toga sanjala kako sam od savrseno belih velikiih krila (ja sam andjeo) koje imam napravila cist heroin koji ne moze da se detektuje. go figure kako na druge film deluje.

 

kruz treba da se baci na komedije.

Link to comment

Odlgedao Short Term 12, ovde videh preporuku. Uopste mi se nije svideo (da ne koristim neke teze reci). Prica tanka sa fantastikom u kojoj zlostavljani vode racuna o zlostavljanima (to nema nigde na svetu). Gluma tuzna, tj tera na povracanje, scene preduge bez potrebe i efekta (non-stop je radila strelica na tastaturi). Ocekivan kraj kao slag na tortu.

Zaobici u sirokom luku.

Link to comment

Postoji divna pesma od XTC-a, Senses working overtime. Vrlo je primenljivog naslova za film Short Term 12. Ili jesi ili nisi za nacin na koji je ispricana prica, tanak moze biti samo odnos prema problemu i ljudima koji su u do guse u istom.

 

Gluma i cela postavka filma je za 10, sve u filmu postoji itekako u zivotu, samo nemamo svi strpljenja za prave zivotne price. Jasno je da ovde nedostaje filmsko filovanje i sminkanje, kako bi se gledalac familijalizovao. izabran je na svu srecu, drugi, direktniji i maltene dokumentarni pristup.

 

Jedna stvar stoji; zaobici u nasirem luku, ako nisi spreman da da posvetis svoje vreme i ono malo duse za pravi a ne popcorn film. I istina, lakse je cinculirati strelicu na tastaturi, a jos je lakse pritisnuti kvadratic i tortu sa sve slagom u facu

Link to comment

Postoji divna pesma od XTC-a, Senses working overtime. Vrlo je primenljivog naslova za film Short Term 12. Ili jesi ili nisi za nacin na koji je ispricana prica, tanak moze biti samo odnos prema problemu i ljudima koji su u do guse u istom.

 

Gluma i cela postavka filma je za 10, sve u filmu postoji itekako u zivotu, samo nemamo svi strpljenja za prave zivotne price. Jasno je da ovde nedostaje filmsko filovanje i sminkanje, kako bi se gledalac familijalizovao. izabran je na svu srecu, drugi, direktniji i maltene dokumentarni pristup.

 

Jedna stvar stoji; zaobici u nasirem luku, ako nisi spreman da da posvetis svoje vreme i ono malo duse za pravi a ne popcorn film. I istina, lakse je cinculirati strelicu na tastaturi, a jos je lakse pritisnuti kvadratic i tortu sa sve slagom u facu

 

Koje su ovo priče, brate mili...

Link to comment

short term 12 je odlican film! jasna i nedvosmislena poruka - ljubav. prezentovana na najnesebicniji moguci nacin. sto lancia napisa - cista desetka.

 

edit:

 

oktopus i ajkula prica... mislio sam da cu da se pocepam u sebi. drago mi je sto smo mogli i mi da vidimo kako oktopus izgleda nacrtan. :(

Edited by hoffnung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...