Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Starred up.

 

Moram ponovo jer pola nisam razumela a ni cula od placa dece (u avionu)....opasna gluma, a glavna uloga je my next love :) 'mali' je tako svestan sta radi i ne boji se da pomera svoje granice. Fuckin' love that!....plus je sladak :)

Link to comment

Lucy... koje sranje. Koje kolosalno sranje. Od izvestacene glume preko kvazinaucnih cinjenica do ponavljanja jedne te iste poruke kroz milion glupih slika (nadam se da nije promasio neki geoloski period) i da ne spominjem vec standardnu jurnjavu sa malim francuskim automobilima i standardnog ultrazanimljivog malog francuskog coveka.. ma.

Link to comment

Starred up.

 

Me 2. Dosta su ga ovde nahvalili, a sve na preporuku Lancie. Zanimljivo je ali sam malo više očekivao. Poslednjih 15, 20 minuta su sjajni te bacaju film osetno iznad prosečnosti. 

 

12 years a slave. Svaki put kada gledam neki film na temu rasizma sloši mi se. Nikad nije bilo niti će biti debilnije tekovine ljudske civilizacije. 

Link to comment

Lucy... koje sranje. Koje kolosalno sranje. Od izvestacene glume preko kvazinaucnih cinjenica do ponavljanja jedne te iste poruke kroz milion glupih slika (nadam se da nije promasio neki geoloski period) i da ne spominjem vec standardnu jurnjavu sa malim francuskim automobilima i standardnog ultrazanimljivog malog francuskog coveka.. ma.

 

Sad se vratio. Zali boze moje sirotinje koju sam izdvojio za to.

Link to comment

Sad se vratio. Zali boze moje sirotinje koju sam izdvojio za to.

 

Joj, srce dušo, kritički nastrojeno prema trošenju novca da vidiš novog Besona, a nisi verovarno potrošio ni pišljivog boba da gledaš Bresona...

Link to comment

The Selfish Giant - posle ovakvih britanskih cemer fakin' socijala, sta drugo da pomislis, nego da je zivot tamo fakin' tamno siv a humor fakin' crn. odlican film, klinci otkidaju, pogotovo fakin' Conner Chapman. nije bas za fakin' nedelju, al' od sutra vec mozete da gledate.

Link to comment

Starred Up - sirovo, surovo i maestralni Jack O'Connell. gledajte.

 

 

Odlican, baš sirovo i surovo, na momente tesko za gledanje. Bas me zanimalo sta je drugacije u vezi teme (zatvora) obradjivane toooooliko puta.

Link to comment

Novu Godzilu  :yawn2:

 

Nisam nikad gledao japansku Godzilu al kapiram da su na ovaj fazon. Film me bas podsetio na ovo

 

mechastreisand.jpg

 

Emerihova Godzila je deset puta bolji film od ovog.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...