Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Uh, meni je Liam jedan od najneomiljenijih glumaca, očigledno da nisam odnegovao dovoljno žensko u sebi. Mada me zanima ta fora sa pušenjem u avionu, u čemu je štos?

e pa sad. samo cu reci, treba nositi onu siroku izolir srebrnu traku i prouciti gde su sakrivene rupice. obicno iza sapuna. ali ne znam smemo li da reskiramo, em sto nismo liami, em sto je kazna 5,000 dolara.

 

lancia dragi, uzivo cemo uz sarmu.

Link to comment

Cold in July - poneka dobra scena, malo dobre atmosfere, dva matora smekera i to je to. film kao film u celini nista posebno, naivan u prici, neosmisljen u odgovorima i grubo prelomljen na dva dela (pre i posle Don Dzonsona) ko da su ga radila dva rezisera.

 

+1

 

Gledao sam ga u bioskopu i uživao sam, ali realno taj prelom je baš ozbiljan problem.

Edited by Turnbull
Link to comment

taken je odličan film - zažmurite da su albanci u pitanju i stavite nekog random umesto njih.

non-stop je isto odličan, dinamičan triler 

Link to comment

taken je odličan film - zažmurite da su albanci u pitanju i stavite nekog random umesto njih.

non-stop je isto odličan, dinamičan triler 

ne bih ja tu nista dirao;) film je trashina, kako god okrenes. a gledao sam i nastavak :fantom:

Link to comment

ja sam taken gledao nocu kasno, sam, dok je supruga bila na putu pa sam se uziveo u lik branitelja porodice. no to na stranu ja samo prenosim kako se taj film gleda u mladjoj generaciji tzv. srpskih sineasta.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

ja sam taken gledao nocu kasno, sam, dok je supruga bila na putu pa sam se uziveo u lik branitelja porodice. no to na stranu ja samo prenosim kako se taj film gleda u mladjoj generaciji tzv. srpskih sineasta.

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Pazi,tesko se nekome moze pomoci ako je shovinista..za to nema leka.

 

Ja sam se isto stavio u ulogu roditelja posto imam bebu,mozda je za mene iz tog razloga odlican film..ili jednostavno nemam ukusa..ko ce ga znati.

 

E da,liam neeson ima jos jedan,za mene odlican triler..zaboravio sam kako se zove..onaj kada bezi od vukova (plain crash..)

Edited by BlackGeorge
Link to comment

3 days to kill sa kostnerom, valja samo prvih par minuta tkz. for špice i to isključivo zbog lokacije, hotel yu, i ništa više. za mene profesionalno gluvog ton očajan. kad su napolju zvuče kao da su unutra, a kad su unutra zvuče kao da su u buretu. kevin šmira, a partnerka nume.

To je i mene ponelo, na kraju sam odgledao do kraja, po interciji... Istina, bilo u avionu, i nisam imao neki jaci izbor...

Link to comment

ja odgledala diaz: don't clean up this blood, o protestima u đenovi povodom samita g8, kada su panduri besomučno prebili 93 nenaoružanih ljudi. premlada sam bila da bih se sećala tih protesta, zato saznajem sad.

 

muka mi je, jedva sam ga odgledala

 

pandure treba pobiti redom. ljudi i inače imaju tendenciju da se zverski ponašaju, pa im daj im značku i pendrek i onda kukaj kako ne možeš da ih kontrolišeš.

i na kraju niko od prljavih svinja nije video ni dan zatvora. 

 

bah

Edited by belch
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...