Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

draft-day-movie-post-sanchez.jpg

Fin film vredi bacenog vremena. Samo jedna stvar mi je nelogicna ili naivna posto ste nesto zajebali sa spojlerima pa ne znam kako se turaju evo belim sloviima ispod:

Ne znam kako ide to u NFL posto ima vise igraca nego u basketu al mi je malo nelogicno da ekipa da sestog pika prve runde za tri pika iz druge.

 

Sledeci je:

Enemy-dvd-release-date.jpg

Jel bi mogao neko meni glupanu da objasni sta sam ja gledao ovde?

Link to comment

 

Jel bi mogao neko meni glupanu da objasni sta sam ja gledao ovde?

 

 

 

:lolol:

 

Kod mene bila slična reakcija, pa krenuh da guglam i tražim odgovore. Elem, taj pauk treba da predstavlja obavezu/brak/doviđenja društvo staro/blabla...    :isuse:

Link to comment

Cold in July - poneka dobra scena, malo dobre atmosfere, dva matora smekera i to je to. film kao film u celini nista posebno, naivan u prici, neosmisljen u odgovorima i grubo prelomljen na dva dela (pre i posle Don Dzonsona) ko da su ga radila dva rezisera.

Link to comment

Cold in July - poneka dobra scena, malo dobre atmosfere, dva matora smekera i to je to. film kao film u celini nista posebno, naivan u prici, neosmisljen u odgovorima i grubo prelomljen na dva dela (pre i posle Don Dzonsona) ko da su ga radila dva rezisera.

 

će da bacimo pogled. ma sigurno je da valja jer lancia nas u zadnje vreme bombarduje odličnim filmovima. keep on.. :)

Link to comment

Cold in July - poneka dobra scena, malo dobre atmosfere, dva matora smekera i to je to. film kao film u celini nista posebno, naivan u prici, neosmisljen u odgovorima i grubo prelomljen na dva dela (pre i posle Don Dzonsona) ko da su ga radila dva rezisera.

nista se ne slazem s tobom http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=18015&p=2673010, al to nema veze.

 

juce dabl bil gardijansi i liam nison u avionu. gardijansi najmarvelovskiji od svih, ali nije keps, svakako ne eksmeni. bredli kuper idealan za voice overe. vokmen :wub:

samo mi endi ipak srcu drazi u parkovima, kad ima stomace i lov hendls, a ne ko ovde plocice.

 

a liam, ko je voleo taken, volece i non-stop. jedva cekam da ga gledam kao metjua skadera.

ovde jos i plus dzulijana mur, najlepsa na svetu.

Link to comment

taj taken je kao ono kada srpski filmski radnici vole onu scenu u kapetanu lesiju gde se mitraljiraju albanci sa sve kapicama.

 

gardijansi inace super. prava space fantasy opera. jebo superheroje malo.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

mozda, ali kad volim grubijane neznog srca.

plus, u non-stopu nas liam nauci foru kako da se pusi cigara u veceu aviona, sto je verovatno najvaznija lekcija u poslednjih 15 godina.

Link to comment

nista se ne slazem s tobom http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=18015&p=2673010, al to nema veze.

 

juce dabl bil gardijansi i liam nison u avionu. gardijansi najmarvelovskiji od svih, ali nije keps, svakako ne eksmeni. bredli kuper idealan za voice overe. vokmen :wub:

samo mi endi ipak srcu drazi u parkovima, kad ima stomace i lov hendls, a ne ko ovde plocice.

 

a liam, ko je voleo taken, volece i non-stop. jedva cekam da ga gledam kao metjua skadera.

ovde jos i plus dzulijana mur, najlepsa na svetu.

ima veze :mad: kako nema? film je super poceo i strmopizdeo se posle spasavanja sa shina. ima kreveljenja, Shepard je previse mrzovoljno i bolno cool a Johnson maltene stripovski zalutao u atmosferu vukojebine. koji je motiv da lokalna policija ukljuci totalno nepoznatu familiju u federalni slucaj i sve je dozlaboga naivno.

 

taken? dodjes mi pivo :fantom:

Link to comment

mozda, ali kad volim grubijane neznog srca.

plus, u non-stopu nas liam nauci foru kako da se pusi cigara u veceu aviona, sto je verovatno najvaznija lekcija u poslednjih 15 godina.

 

Uh, meni je Liam jedan od najneomiljenijih glumaca, očigledno da nisam odnegovao dovoljno žensko u sebi. Mada me zanima ta fora sa pušenjem u avionu, u čemu je štos?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...