Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

ja evo sada prvi put pogledala trejler i odmah stavila da se skida :blush:al dobro ja sam se sada i prvi put docepala svog sopsvenog mikrotorenta i brzog neta pa skidam bogaoca...al ovo mi se,bar po trejleru,svidelo...

Link to comment
opet onaj mali sa treceg kamena od sunca :Dmeni je film delovao kao da ce biti super zabava kako je poceo. mislio sam da ce biti adrenalina jos vise, onako da se razvija polako. ono, kao sto i ti kazes. interesantno i fina zabava.

zanimljiva mi je poslednja scena kada ga onaj asian rokne u vanglu i kako se odvija radna u tih par sekundi. btw, da li si primetio i da tog lika cepaju u novijim filmovima? dosadno postalo. lik nema ama bas nikakve specijalne, glumacke sposobnosti. ja sam njega prvi put video u jednom filmu [ne znam kako se zove] tu glumi polu-retardiranu osobu i ta uloga mu je bas legla. sve ostalo sto sam kasnije pogledao, a on glumi... precenjeno.

očekujem da se pojavi i u Nadrealistima :fantom:kog lika forsiraju? Debelog Kineza?

ona scena je jedno od boljih filmskih umiranja koje sam ja gledao

PS odgledah Dredda...mila mati koje sranje od filma.....em su radnju maznuli, em su efekti sranje, em su preterali sa hack n slash fazonom - i na kraju, ako je dobri gospod stvorio Silvestera iz jednog razloga onda je to da glumi Dreda - ova zamena je prosto očajna.....PS u pojedinim trenucima filma dobio jaku želju da na kraju filma dodje tvist u kome će heroinu zlostavljati komplet banda na najužasnije moguće načine - toliko je ogavna... :puke:a za sutra sam ostavio Tai Chi Zero i Tai Chi Hero - trebalo bi da bude kvalitetno kung fu rokanje sa sve vrhunskim efektima......jedva čekam :wub:

Edited by steins
Link to comment

The Perks Of Being A Wallflower. Meni jedan od 3 najbolja koja sam gledao ove godine.edit: samo mi je smijesno sto nisu znali za 'Heroes'. WTF?

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

^^nije smesno. :D radnja se desava u 90-im. oni istrazuju muziku. meni je taj deo extra kada provale neku novu pesmu [teen age riot] u autu i onda odlepe. ne znaju kako se zove izvodjac, pesma.. a, presrecni. :Dtakodje ako imate vremena vi koji ste gledali film i svideo vam se, pogledajte ovaj intervju:"flow of his hair" :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=rxnN8thYzEQedit:lancia izbacio post u medjuvremenu

Edited by bob mould hair style
Link to comment

Dobro, moram rec da sam pogledao ukupno nekih 6 filmova iz 2012. tako da to sto je medju 3 najbolja mozda i ne znaci puno :)Ali lijep film, u svakom slucaju. Nije doduse nista novo, ima gomila tih coming of age pricha, kome to ne smeta, uzivace.A mozes ga pronaci na kat tachka ph.

nije smesno. :D radnja se desava u 90-im. oni istrazuju muziku. meni je taj deo extra kada provale neku novu pesmu [teen age riot] u autu i onda odlepe. ne znaju kako se zove izvodjac, pesma.. a, presrecni. :D
Jesi siguran da nije u osamdesetima? Imamo li ijednu vremensku odrednicu u filmu [osim muzike]? Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...