Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Holy Motors je i mene odusevio. U njemu je Carax dao omaz i svojim, ali i mnogim kultnim filmovima (Blade Runner, Odiseja, A bout de souffle, Les yeux sans visage...). Prica se jako lepo razvija, prvih petnaestak minuta ti nista nije jasno sta se desava, ali posle sve dodje na svoje mesto... Film kao zivot, za svaku situaciju uzimamo drugu ulogu. Fascinantan mi je bio segment sa onim mapiranjem, u kome glumi izvesna Zlata, ucesnica nemackog talenta :D
Malopre sam gledao, zaista sam oduševljen. Veliki, tragičan film. Kakav trijumfalan povratak Caraxa posle trinaest godina.
Link to comment
Ko je bese ovde pljuvao Ridikove hronike pa smo mu rekli da gleda Pitch Black? Eto mu prilike veceras na B92 u 21:00.
Ja sam pljuvao Vin Dizela, i ta pljuvačka ostaje tu gde jeste na konto filmova koje sam gledao, gornja dva nisu u tom kuferu, možda im se posvetim jednog lepog dana.
Link to comment
odgledah premium rushštaznam, BMX banditi 2000. interesantno uradjeno i fina zabava.
opet onaj mali sa treceg kamena od sunca :Dmeni je film delovao kao da ce biti super zabava kako je poceo. mislio sam da ce biti adrenalina jos vise, onako da se razvija polako. ono, kao sto i ti kazes. interesantno i fina zabava.

zanimljiva mi je poslednja scena kada ga onaj asian rokne u vanglu i kako se odvija radna u tih par sekundi. btw, da li si primetio i da tog lika cepaju u novijim filmovima? dosadno postalo. lik nema ama bas nikakve specijalne, glumacke sposobnosti. ja sam njega prvi put video u jednom filmu [ne znam kako se zove] tu glumi polu-retardiranu osobu i ta uloga mu je bas legla. sve ostalo sto sam kasnije pogledao, a on glumi... precenjeno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...