Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

gledam scarface. čudo je kako je najbolji de palma 3 koplja ispod najboljeg kopole. samo scena kada se fajferova spušta liftom je loša jer se vrpolji nenormalno, mnogo jači efekat bi bio da je mirna. pregovori u kolumbiji katajebenastrofa kako je urađeno... i još gomile neuverljivih stvari.benčmark mi kumovi, pošto sam ih gledao 2 puta u ovih 5 dana

Link to comment

@MocaMa, da... De Palma je vrh karijere postigao na relaciji poslednjih pola sata Karlitovog puta i početka Mission Impossible... Mada, njegovo insistiranje na nadjebavanju svega medijskog subverzijom dela osuđenog na medij je verovatno osnovni domet njegovog opusa, ali...

Link to comment
Ma, naravno... Pa, De Palma... Novoholivudski šarlatan tehnike, big deal jedno petnaest minuta box officea i tvog pojma...
ej, nisam ti ja zakintos
Link to comment
ajde počnem carlita, mada sam odustao oko 11 od njega
obrati pažnju na uređenost, sigurnost, rutinu, lakoću i smirenost. bez guranja ega u prvi plan, iskusno i samouvereno pustio da se odličan scenario (nešto najbolje što je david koepp ikad napisao) sam ispriča. konačno je de palma de palma (a ne godar ili hič), i zato mu je to najbolji deo karijere. Edited by MocaVukotic
Link to comment
obrati pažnju na uređenost, sigurnost, rutinu, lakoću i smirenost. bez guranja ega u prvi plan, iskusno i samouvereno pustio da se odličan scenario (nešto najbolje što je david koepp ikad napisao) sam ispriča. konačno je de palma de palma (a ne godar ili hič), i zato mu je to najbolji deo karijere.
Brate mili, mrtvi drug i ja smo to pričali kao klinci nakon Karlita i zaključili da će mu naredni kič Svetla u tami razbiti na box officima, tako je i bilo... Ali, to nije bitno... Valjda je jedino bitno da se primadona od Vasudeve ovde višestruko uvredila i da traži zadovoljenje...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...