Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

:P

jeste sigurni da vi niste zajedno gledali?
to bi onda znacilo da zivim na ostrvu na kom je 1 vecno prolece,Lancia manje vise :P ali nazalost to vrlo nije slucaj :( Edited by ivy
Link to comment

znam da bi trebalo da skrabam po horor topitju, al' mi ovdi nekak sladje ^_^samo sto odgledah:220px-Insidious_poster.jpgmaaajko moja mila, nocas mi nema sna. brrrrrobaska sto uvek pokupim novi drul iz svakog horor filma, slupana nacisto sam :D

Link to comment

Chloe™AP_chloe_moretz_carrie_movie_jef_131017_16x9_992.jpgIznenađujuće odličan. Mislio sam da neće raditi pošto je mala previše lepuškasta a moći previše superherojske, pa ipak... nekako vozi. Sama završna scena je jedina značajno izmenjena (nema glupave ruke iz groba mada ima nešto umesto toga), sve ostalo je vrlo verno originalu.

Link to comment

Večeras, dve francuske komedije o kuvarima: Comme un chef i Les saveurs du Palais. Ova druga je tupljenje namenjeno politikolozima, plaćenim posetiocima evropskih festivala i ostalim hohštaplerima koji argumetovano umeju položiti račun za važni posao kojim se bave za razliku od autora ove prve komedije koja je, možda na ovog Daniela Cohena vredi obratiti pažnju, prilično suptilna satira problema u kojima se nalazi komedija. Pročitah sad na imdb-u naslov kritike: Mediocre but pleasant. Kako ljudi lako koriste tu reč, mediokritetsko. Jbt, jedino da plačem, od muke ili smeha. Srećom, tu je druga kritika sa razumnom sedmicom naslovljena: It doesn't simply deliver, it serves with elegance!

Link to comment
Chloe™AP_chloe_moretz_carrie_movie_jef_131017_16x9_992.jpgIznenađujuće odličan. Mislio sam da neće raditi pošto je mala previše lepuškasta a moći previše superherojske, pa ipak... nekako vozi. Sama završna scena je jedina značajno izmenjena (nema glupave ruke iz groba mada ima nešto umesto toga), sve ostalo je vrlo verno originalu.
sta ti je to? keri?
Link to comment

Stoji mi na hardu taj About Time i moram da ga pogledam ubrzo da vidim kako Curtiz najavljuje popravljanje svoje karijere u poslednjih deset godina...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...