Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Počeo da gledam Kings of Summer, i morao da prekinem posle 20 minuta, zbog užasnog tansfera neprijatnosti uzrokovanog nesmešnim humorom. Ako je Way Way Back bio Adventureland za one sa jefitnijim ulaznicama ovo je Superbad za one sa jeftinijim ulaznicama. Mnogo, mnogo jeftinijim. Neverovatno je kako je ovo uspelo da nabije preko 70% na Rottenu. Pokočeno, nategnuto, nesmešno, već viđeno na drugim mestima u u mnogo boljem izdanju. Gledajte ponovo Superbad i zaobiđite ovaj smor.

Link to comment

rush - drži pažnju. smaraju scene vožnje koje su lošije urađene, pa je dopunjavano sa nekim cgi dodacima rada motora, zakrivljenja pogleda iz vizure vozača itede. pada mi na pamet koliko je teško prikazati bokserski meč, pa onda znate kako to izgleda. simplifikacija karaktera i odnosa između njih koja je jednostavno normalna za nevrhunska dela, ali to sve opet nedovoljno oduzima na pažnji za dočaravanje te 1 larger than life priče, odnosno rivalstva između laude i huntahellboy & hellboy 2 - jebena dernek dela. del toro je zlo maštovit. scene borbe su katkad problematične ali ajde

Edited by Ravanelli
Link to comment
Počeo da gledam Kings of Summer, i morao da prekinem posle 20 minuta, zbog užasnog tansfera neprijatnosti uzrokovanog nesmešnim humorom. Ako je Way Way Back bio Adventureland za one sa jefitnijim ulaznicama ovo je Superbad za one sa jeftinijim ulaznicama. Mnogo, mnogo jeftinijim. Neverovatno je kako je ovo uspelo da nabije preko 70% na Rottenu. Pokočeno, nategnuto, nesmešno, već viđeno na drugim mestima u u mnogo boljem izdanju. Gledajte ponovo Superbad i zaobiđite ovaj smor.
malo si prebrzo došao do tog poređenja.film nije sjajan, al isto tako nema veze s superbadom. što bi skapirao da si ga odgledao.što više odmiče, humora je sve manje, a sve više neke psiho drame.... vrlo čudan i naporan za gledanje. reditelj se pogubio očiglednos druge strane meni je superbad retardiran , i nikom ga ne bi preporučila, al ne bi ni kings of summer
Link to comment

Da, skontao sam da kasnije prelazi na neku Mud - Stand By me - Tom Sojer teritoriju, ali ja stvarno nisam imao strpljenja da čekam da se to desi, dovoljno su smorili u prvih 20 minuta.Za Superbad bih ti svašta rek'o, samo da nisi devojčica. :mad:

Edited by Syme
Link to comment
pozitia_copilului.jpgNastavlja na tragu savremenog rumunskog filma, jednostavna priča sa dugim kadrovima člja snaga je u efektnim dijalozima. Mislim da ovaj engleski prevod ne ilustruje najbolje taj momenat apsurda, najjače izražen u sceni posjete roditeljima ( Pozitia copilulu je kod nas prevedeno kao Pozicija djeteta, child's pose asocira na nešto drugo).
Link to comment

Gledao sam juce dva filma. Jedan me je malo razocarao banalnim podtekstom, dok je drugi odlicno ali deeply flawed ostvarenje koje je moglo da bude generacijsko remek delo u rukama vestijeg rezisera. Otprilike se toliko usudjujem da pisem na ovom potforumu, nebitno je sad koji su filmovi u pitanju.

Link to comment

Gledao sam ruski Staljingrad. Preciznije, donekle sam ga gledao, ono je živo sranje, nisam imao snage da odgledam film do kraja. Naravno, ne preporučujem nikome. Davno nisam proveo dosadnijih i nesadržajnijih 40-ak minuta, a puno vremena provodim gledajući u plafon.138257032981.jpg

Link to comment

Očajan film. Moram odati posthumno priznanje dedi, koji je tvrdio da je kvalitet filma obrnuto srazmeran brzini kojom kreće pozivanje na Boga u pomoć, molitva, prekrštavanje...Pride, ništa gluplje nego gledati sovjetske vojnike kako se pred užasima prizora zapaljenog Staljingrada preko reke krste u dvadeset trećoj sekundi filma akcije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...