Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Sleuth, 10/10
:thumbsup: e, tako se pise kritika. koji si gledao? btw, The Butler je pristojan film zahvaljujuci dvojcu (Forest Whitaker i Oprah Winfrey) bez kormilara (Lee Daniels). Daleko od toga da je 'Forrest Gump goes to White House' kako ga zele predstaviti dezurne kriticarske prdonje, jednostavno je zahvacen (pre)veliki vremenski period i previse istorijskih licnosti za tako malo vremena i ugusila se prica o glavnom junaku.
Link to comment

gledao:fat kid rules the world nisam siguran, ali mislim da je ovo prvo ostvarenje matthew lillard-a. film.. onako. koliko sam mogao da zakljucim, film je trebao da ima elemente punk-a tj. nekakvo secanje na mladost matthew lillard-a. punk koji se vidi u filmu je vrlo sladunjav, podseca vise na green day, nego na punk koji je slusao matthew l. + terri u oba filma glumi klinac: jacob wysocki. zapravo, ovaj film uopste nije los. --> [john c reilly]

Link to comment
davao pomen lorensu olivijeu. tu je bio i majkl kejn dok je još glumio a ne uzimao pare. 2 glumca, 2 sata, 10/10.
Kejn je ledzend, on je bar glumio, i to kako, za razliku od gomile koja nije, pa uzima pare.a gledao sam i Out of the Furnace. sjajna ekipa, dobra atmosfera, miris americke zabiti i glupav kraj za neverovati.
Link to comment

Ako nekom zatreba ~ sladunjav a neglup feelgood film koji ima "srecan kraj" jos od samog pocetka i koji ce vas i nasmejati i uciniti da zaboravite na bolove u ledjima, tu je "Ten Inch Hero"tumblr_mw4hoq1yxv1rhyf1xo1_500.jpghttp://www.youtube.com/watch?v=IUL-2BNXfpAkraj :kralj:

davao pomen lorensu olivijeu. tu je bio i majkl kejn dok je još glumio a ne uzimao pare. 2 glumca, 2 sata, 10/10.
Meni je taj Sleuth cisto uzivanje od filma, ne mogu mu odoleti nikad.Novi Sleuth sam htela da pogledam najvise zbog promene Kejnove tacke gledista, ali nikako da se nakanim.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...