Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

a zatim komentar

Don Jon (2013)Zabavan i duhovit, a u neku ruku donosi nam i nešto novo.Otvara neka vrlo bitna pitanja, što se tiče savremenog načina života iljudi koji se poneki put izgube u njemu. Nije remek-delo, ali pravo osveženje...
in dzenrl, dobri se filmovi gledaju i preporucuju na ovom topicuovde si me malo "obmanuo" navodeci sekundarno u filmu, odnosno ono sto bi trebalo da je sustina i poruka kod trapavog prvenca malog iz treceg kamena od suncai dalje mi nije za lid rol al je uvek cool kao "robin" ili neki takav u akcionom filmu. malo mi je bilo neprijatno u nekim momentima al to je mozda moj problem jer sam ocekivao chcick flick koji cu gledati zajedno sa trudnom gospodjom...... sa druge strane, moze se reci da kao sto je gravity najmanje o svemiru tako je i don jon po najmanje o seksu.zakintose, I forgivju. Edited by Singer
Link to comment
A Late Quartet - mis'im ok film, mada krajnje prosečan kada se pogleda količina glumačkog talenta angažovana u filmu. Na kraju još i ispadne solidna cmizdračina. Ok, eto, ne znam šta više da kažem.
mada sam vec pisala o tome na ovom topiku, i ja bila pomalo razocarana, jer je obecavao i po temi i po glumackoj ekipi...bolji je dastinov quartet, snimljen iste godine, iako ni to nije neko remek delo, ali onako, bas topao i simpa filmic.
Link to comment

jao i ovaj sam ugasila posle pola sata :lolol:Nisam naglasio da je film samo za one u braku, sa decom. Inače biće neshvatljiv.Jebi ga diskriminacija. Ako jesi u braku sa decom a nije ti se svideo film, onda nisi sa ove planete.

Link to comment
mada sam vec pisala o tome na ovom topiku, i ja bila pomalo razocarana, jer je obecavao i po temi i po glumackoj ekipi...bolji je dastinov quartet, snimljen iste godine, iako ni to nije neko remek delo, ali onako, bas topao i simpa filmic.
Ako Filip Sejmur Hofman ima veliku ulogu, a ne pokida - odmah znači da nešto nije u redu sa filmom. :)
Link to comment
ma mozda je to sve sto kazete tako,ne bih proveravala i ne sporim ali ono sto je meni najvise smetalo su glumci/kasting a ni likovi nisu daleko..jako izvestaceni i bez vajba..
e čeka da ja probam da se objasnim...što glumci da ne glume izveštačene RW osobe? zar nema primera toga, i u starijim filmovima, jesi videla neki film npr od Lars van Triera ili... (ne pada mi ništa na pamet osim zbunjene Nikol Kidman u Dogvilu). takav je i život danas, haos sa velikim 'h'razumem da se ta izveštačenost ne očekuje uvek i na filmu koji je fiktivna stvarnost ali meni je takav film npr. cool zato što glumci nisu cool.
Link to comment

Kick Ass 2Prvi opis bi bio - čudan, mnogo smrti krvi i ubijanja za film ovog tipa, ogromne krajnosti koje gledaoca bacaju u dilemu šta zapravo gledaju, na čemu treba da je oslonac, na krvi, na smehu, na sprdnji, na parodiji, na akciji... Ne znam, zabavan je i dosta sam se smejao, dobar je, samo je moglo bolje, čini mi se. U debelom zaostatku za prethodnikom.

Link to comment
e čeka da ja probam da se objasnim...što glumci da ne glume izveštačene RW osobe? zar nema primera toga, i u starijim filmovima, jesi videla neki film npr od Lars van Triera ili... (ne pada mi ništa na pamet osim zbunjene Nikol Kidman u Dogvilu). takav je i život danas, haos sa velikim 'h'razumem da se ta izveštačenost ne očekuje uvek i na filmu koji je fiktivna stvarnost ali meni je takav film npr. cool zato što glumci nisu cool.
ma naravno,sve je tačno što kažeš samo ja to tako na svom filmu ne volim,stvar je samo ličnih preferenci i ukusa
Link to comment
Kick Ass 2Prvi opis bi bio - čudan, mnogo smrti krvi i ubijanja za film ovog tipa, ogromne krajnosti koje gledaoca bacaju u dilemu šta zapravo gledaju, na čemu treba da je oslonac, na krvi, na smehu, na sprdnji, na parodiji, na akciji...
Gledala ga i ja pre neki dan i isti utisak imam.cemu onolika krv, kao tarantino za decu. prvi mi je bio dobar, a ovaj nije ni za sta, cak mi bio i dosadan . da nije bilo Aarona verovatno bi ga ugasila na polaslozila bih se za Way way back da suvise lici na adventureland, a to mi je jedan omiljenih coming of age filmova. wwb me ostavio prilicno ravnodusnom, mozda je rokvel malo izvuko stvar, malo me podsetio na sebe u ulozi zaphoda
Link to comment
Ako se na ppp niko ne pokenja, neće nigde. :cool:

Khm..ni blizu odličnog, ako se mene pita. Bio je jedan period kada su se ovakvi filmovi štancali na kile - ideja je da se smisli pristojan zaplet i onda daj da se izvučemo iz ovoga kako znamo i možemo. Epizodisti totalno neubjedljivi, Marija Belo, afroamerički par, klinci nemaju nikakvu ulogu u dešavanjima. Drugi klinac psihopata možda igra solidnu rolu, ali je njegov lik prikazan u nizu potpuno apsurdnih i neobjašnjivih sekvenci (njegova uvodna scena u kojoj bježi, pa onda upad u kuću curice da bi uzeo njenu odjeću..wtf?!)

Ako ima nešto što mi se dopalo, to su Džilenhalovi tikovi i facijalne ekspresije.

Edited by keitel
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...