Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

A, ukoliko ti se dopalo možda zbog reditelja, tu ti je uzbudljivi Kinotečki sindrom snimljen u eri post sedamdesetih ('76-'80) kao reprezent struje konstruktivnog filma (Električni jahač, Pravda za sve, Straight time, Warden, Svi predsednikovi ljudi, itd), menjanja sistema iz unutra sa Redfordom kao glavnim licem i Ulu Grosbardom kao najsnažnijim naličjem.Ukoliko, pak, želiš baš skriveni dragulj iz doba u kome je snimljen taj film koji si pogledao, onda obavezno pogledaj Electra Glide in Blue (1973), ako već nisi...
Da, to je to Ajante. Hvala, idem redom da kupujem pa dokle stignem (izuzev ..and justice for all, ako je to onaj sa al pacinom - fenomenalan film)...još sam pod utiskom onog paper chase-a, ne znam zašto. možda zato što nisam mnogo gledao sličnih filmova u poslednjih godinu dana.A "electra glide in blue" sam već ranije gledao, odličan film. Edited by BlackGeorge
Link to comment
Don Jon (2013)Zabavan i duhovit, a u neku ruku donosi nam i nešto novo.Otvara neka vrlo bitna pitanja, što se tiče savremenog načina života iljudi koji se poneki put izgube u njemu. Nije remek-delo, ali pravo osveženje...
Jedino sa cime se slazem je da nije remek-delo. Gledao iz ciste znatizelje, kad ce i sta (umno) progovoriti sestra glavnog junaka.
Link to comment
:lolol: ne,nego nisam mogla da gledam koliko su me nervirali Joseph Gordon-Levitt a posebno Scarlett Johansson..skroz izvestaceni i losi,misim ako je to trebala biti neka kvazi parodija onda jos i mozda a ja to nisam shvatil ali ovako jako nesmesno.. Edited by ivy
Link to comment

Ne znam kakva ste to očekivanja imali od ovog filma, tj. žanra. U poslednje vreme tj. jedno dvadeset godina rađeni su svi po istom modelu, ista formula isti klišei, samo malo obrađeni a imaju jednu zajedničku crtu da uz njih ne treba da razmišljaš...To nije slučaj sa ovim filmom. Otvara puno tema ako ga ne gledate tako površno kao puku zabavu. A ako ga posmatrate i kaozabavan film svakako će vam pružiti najbolji mogući osećaj. Nabrojite mi te filmove u ovoj godini koji su vas očarali a ovaj vam toliko zasmetao? Daj prestanite da mračite. Ne kažem da je film i odgovorio na sve te otvorene teme, ali sasvim pristojan film u očajnoj konkurenciji. Svakako orginalno, nešto novo, osvežava i mogu svima da ga preporučim iako ponavljam nije savršeno delo.

Link to comment

ma mozda je to sve sto kazete tako,ne bih proveravala i ne sporim ali ono sto je meni najvise smetalo su glumci/kasting a ni likovi nisu daleko..jako izvestaceni i bez vajba..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...