Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Šta li bi ovo trebalo da govori da mi je samo biti na tragu?Koga boli uvo za početak karijere glumca kome je to filmska ekranizacija trećeg pozorišnog komada nakon Glengaryja i Hurlyburlyja i koji stalno radio u pozorištima i, četiri godine kasnije nakon filma koji pominješ, došao na čelo londonskog pozorišta, zbog čega je posle dobio i priznanje od kraljevske porodice...Čak je u to doba, kada je izašla The Big Kahuna, dobio Oliviera za ulogu u pozorišnoj postavci drame O'Neala, čiju je najuspešniju filmsku ekranizaciju radio John Frankenheimer, koji se snašao u njoj zato što je u početku karijere radio na televiziji, a glavnu ulogu mu je igrao glumac koji je pri korenu porodičnog stabla imao Thomasa Jeffersona i Georgea Washingtona...
:lolol: o jebem ti...
Link to comment

the conjuring dobar. loma preteran, isholivudiziran, ali dobro cimanje i drkanje publike. dobro i što se razbija osećaj takvih horora koji su vezani za 1 mestobehind the candelabra interesantan. ko god da je radio rekvizite, kostime i scenografiju je bog. osim toga kvalitet dejmona i daglasa. mislio sam da je liberaće bio harizmatičniji da ga je daglas loše skino,međutim bio isti takav, jebo ga otac

Link to comment
la_grande_bellezza_ver3.jpgPaolo Sorrentino + Toni Servillo = :wub:Film godine (uz Before Midnight).Doduse nisam se bas nagledao ovogodisnje produkcije ali zasluzuje titulu.Barem dok se ne pojavi novi Polanski/Jarmusch.
Link to comment

nego sta. nikad ne veruj pljuvacinama. slaj je carski, ona slatkica sva u tetovazama, tu je i mister eko, tuce spektakularne, sta ces vise. a ima i nase gore list u jednoj sporednoj ulozi, odmah sam ga kastingovala da glumi vorena elisa u nekom biopiku.

Link to comment
ovo je film za podmladjivanje. i za nostalgiju za 20. oktobrom, ako ima jos onih koji ga se secaju. i super je, naravno.Bullet_To_The_Head_2013_Custom_Cover.jpg
nego sta. nikad ne veruj pljuvacinama. slaj je carski, ona slatkica sva u tetovazama, tu je i mister eko, tuce spektakularne, sta ces vise. a ima i nase gore list u jednoj sporednoj ulozi, odmah sam ga kastingovala da glumi vorena elisa u nekom biopiku.
gledaj film, skroz je ok za akciju. po meni recimo ocena 7/10
Ha, ipak odgledah sad! Stono kazu +1.Nostalgija skroz. Od najavne spice do

nekih referenci. U vojsci je bio u demolishn odredu, rukuje eksplozivom i raznosi svoje skroviste na vodi ko specijalista, fotke iz Rokija... Plus skroz Walterov stil, retrospektiva, naracija, helikopterski snimci grada do jaja, 48 sati/Red Heat team up ne bas sloznih faca... tuce stvarno odlicne, cak i zakerala ne bi trebalo da ostanu ravnodusna kod poslednjeg fajta sa sekirama.I na kraju car kupuje Ferrari :Hail:

Edited by Sludge Factory
Link to comment

pacific rim - najbolja epizoda moćnih rendžera (herein after:mr) ikada!cela bazna ideja filma je neupropastivo dobra, a prateća priča sa spuštanjem na nivo mr očekivano loša.očekivao sam na kraju saradnju između dva megazorda da isparaleliše saradnju mr-a, ali i bez toga je bilo brutalnoda imam oko 10 godina ovo bi mi bila napaljenost jača nego u terminatora 2

Link to comment

baš došao da pohvalim Pacific Rim, sinoć gledao. ponekad imam osećaj da je film pravljen sa velikom ljubavlju. ovo je 2 sata i 10 mimuta of epic awesomeness.

Link to comment

sinoć sam u domu omladine gledala film 38 svedoka u okviru revije francuskog filmaispred jedne zgrade zaklana je devojka u gluvo doba noći. 38 stanara zgrade policiji je dalo izjavu da nisu ništa čuli. jednog od njih muči savest i odlučuje da ipak prizna da su ga probudili krici. ispostavlja se da su i svi ostali čuli. dobar film o savesti.

Link to comment
ispred jedne zgrade zaklana je devojka u gluvo doba noći. 38 stanara zgrade policiji je dalo izjavu da nisu ništa čuli. jednog od njih muči savest i odlučuje da ipak prizna da su ga probudili krici. ispostavlja se da su i svi ostali čuli. dobar film o savesti.
Šta je bilo do kraja? Sumnjam da ću gledati, a zanima me. Komšija neki zaklao, a zgrada se solidarisala? :) Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...