Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Late Night Shopping (2001)Solidna britanska komedija i prava uživancija. Nikakve teške teme i sjajni dijalozi...Ima i realno bolnih i pomalo depresivnih izjava poput ove: "Try not to think about it. Cuz if you do, you'll see the big picture and that's not pretty. You realize you're this little cog in a machine - a cog that works 40-50 hours a week for 40-50 years, and for what? So you can spend your declining years sitting in an easy chair pissing and shitting yourself?... Lovers leave. Parties end. Bad jobs go on forever. Seriously, what are you gonna do with the rest of your life"?

Link to comment

Super film!Meni je najbolji onaj što ne zna da li jop uvek živi u istom stanu s devojkom, jer rade u različitim smenama, i nikad se n sreću :)U stvari je još bolja devojka koja je, što rekla Sejlorka, čist seks :)late-night-shopping-99-12-g.jpg

Edited by Syme
Link to comment

sa nadom da ću doživeti filmski praznik za oči i oživeti veru u pravu, čistu i večnu ljubav jaču od svog zla ovoga sveta, odgledah toliko hvaljeni Before midnight iiii...ništa...odoh da spavam...inače nisam gledala nijedan taj Before something, pa ne znam utiče li to išta, no ne verujem. poslednji za mene dobar ljubavni film od tih novijih bio je Notebook. taj vredi.

Link to comment

Another Year (2010)F E N O M E N A L A NNe znam što nisam ranije odgledao, slobodno mogu reći jedno pravo remek-delo.Reditelj Mike Leigh, nam je u dva sata i kroz četiri godišnja doba prikazao celuživotnu filozofiju. Od radosti preko tuge, o porodici o prijateljima, o konstantnoj borbida nađemo pravo mesto pod suncem u našim životima. I kako na najbolji načiniskoristiti još jednu godinu, jer vreme prolazi a popravnog nažalost nema... 10/10Tom i Džeri su sjajni :jerry:

Link to comment

meni late night shopping jedan od omiljenih.heike makatsch = :wub: :wub: :wub:+ scena kada onaj cupavi, sto danima razmatra da l da iz revolta ostavi poruku za devojku na zidovima, dodje kuci iz xyz smene da bi zatekao identicnu poruku samo namenjenu sebi. :lol:jao, sad moram opet da gledam.another year isto divan film.sramim se priznati da sam ga zapravo nevoljno gledala (bio na festu ili festivalu ovoga ili onoga, ne secam se...), po sinopsisu sam zakljucila da "mozda nije za mene" (sta god). strasno koliko sam dobrih filmova propustila jer mi iz opisa nije delovalo da je moj cup of tea.

Edited by Patty Lee
Link to comment
Pa, samo kroz ponavljanje priče o ovom filmu, može se govoriti o njemu samom, tj. ovom filmu... To je kao kada su u američkom zatvoru pedesetih oduševljeno gledali Čekajući Godoa... Naravno, ako se oduzme dubina koja se prirodno isušuje sa vremenom koje ide sve brže po zakonu maksimalnog izvoda puta po jedinici vremena, koji je još prošlog veka definisao Mel Brooks:
- Light speed too slow?- Yes. We're gonna have to go right to ludicrous speed.
EDIT: Hej, upravo sam digao impact factor Spaceballsa... Edited by Ajant23
Link to comment

"4 months, 3 weeks and 2 days" - fenomenalan.Rumuni zaista prave dobre filmove. Mislio sam da dugo neću videti tako dobar film kao "Smrt gospodina Lazareskua", ali ovaj je još jači.Another Year se i meni dopao.

Link to comment

jos preporuka za loft, pominjao se vec pre par nedelja. ja sam gledala onaj belgijski, iz 2007 (ima i holandska verzija iz 2010 + ameri spremaju svoj rimejk za 2014, naravno)bas dobar film.loft-original.jpgtek sam na pola ali mislim da je safe da dam thumbs up i za do not disturb (2012).ima sve: leticiju kastu, asiu argento i sarlot gejnzbur!do_not_disturb.jpg

Edited by Patty Lee
Link to comment
poslednji za mene dobar ljubavni film od tih novijih bio je Notebook. taj vredi.
ovo je potpuna istina! :wub: dajte mi jos ovakvih filmova!!!!i gde ima da se kupi Late night shoping ?ja ne nadjoh kod pirata na trfici
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...