Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Now You See MeKlasični holivudski spektakl u koji je uloženo mnogo novca. Držao mi je pažnju do kraja.
Ja ga pogledah pre neki dan. Devojka rece da je negde videla recenziju gde se kaze da je film mozda i bolji od The Game sa Majklom Daglasom - gistro.Dobar glumacki lajnap + dosta para = Magic Fast & Furious.Moze se gleda al' je realno otava™ mod.
Link to comment
Ja ga pogledah pre neki dan. Devojka rece da je negde videla recenziju gde se kaze da je film mozda i bolji od The Game sa Majklom Daglasom - gistro.Dobar glumacki lajnap + dosta para = Magic Fast & Furious.Moze se gleda al' je realno otava™ mod.
Ono što reče Moća, ne može biti bolji od The Game. Možda bi to neko voleo da bude, ali je realnost takva kakva jeste - nije bolji. Realna ocena čista šestica (od deset).
Link to comment
Od The Game nije bolji nikako. U svakom slučaju film ne zaslužuje ocenu veću od 6.5 na IMDB-u.
Ono što reče Moća, ne može biti bolji od The Game. Možda bi to neko voleo da bude, ali je realnost takva kakva jeste - nije bolji. Realna ocena čista šestica (od deset).
'de crno bolji od The Game?The Game je institucija od filma za ovaj al' moram priznati da mi je prijava gde ga samo i dovode u vezu sa Game primila da ga gledam.
Link to comment
4osp.jpgjak do samog kraja™.pojma nemam kako je oskar izmakao Brendi Betlin a otišao Frensis Mekdormand za ulogu u Fargu.ne bih da omalovažim FM, ali je sa sećam kao kroz maglu kako na kolenima zuri u sneg i kako nešto hukće tokom filma jer je jel'te noseća. big fakin' deal.Brenda je razvalila do momenta kada je mučno gledati kako se kida u ulozi. nešto retko viđeno.
Link to comment

now you see me - fina razbribriga od 2 sata...elem za nas koji nismo bili koncentrisani - šta je bilo ono u pustinji? šta je tu poJenta?

Link to comment

Pain and Gain - Majkl Bej prevazišao sebe. Isto ko i Rock Johnson. Ja i dalje ne mogu da verujem da je ovo bazirano na istinitim dogadjajima :ajme:Oblivion - vrh. Pokušavao sam da mu nadjem manu, al nisam uspeo. Ne znam zašto me podsetio na Blejd Ranera kad veze s njim nema. Imao sam onaj isti osećaj u stomaku dok sam gledao ovaj film.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...