Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

+ covek ima pravo. film uopste nije kako se sa odabranog kadra pricinjava. ovo je neka usputna brejk-in scena: odjednom, naski jezik i gola lipotica. no ja rekoh za invaziju tinejdzera na forum pogodna.

Link to comment

Ja nisam čovek, ja sam forumaš...A, ovaj Blueberry je nadrndan što sam mu prekjuče skrljao da na PPP-u razvija savremeni trend jednog krutog urbanog diskursa popularizatorske demagogije za mladež™:

Ma, da... HBO produkcija, na sva zvona trube o njoj već jako, jako dugo... Serija je na jedno milion listi na IMDB-u, koje tamo sastavljaju ljudi sa očigledno prefinjenim selekcijama...
Dobio sam tip (iz pouzdanih izvora) da su Čileanci napravili neku kickass krimi seriju. Zna li neko nešto više o tome?Zaboravio sam naslov, tako da ne mogu da ga iemdebujem, jbg.
Na PPP-u pisati ovakav post :lolol:Patetično...
Pa, mora da me stavi na IL i okarakterizuje unapred, ako mu slučajno ponovo problematizujem post...
Link to comment

Hehehe, jako... Tipičan film za Antonionija, mada nije ni to... Pre će biti, planski prosečan, slabo inspirisan...Hej, bolje da ćutim... Možda mi Blueberry Borovnica sredi zatvor zbog daljeg teksta...

Link to comment

Bas juce slusao neku emisiju na radiju u kojoj gostovao neki lik sto je Sijan o njemu sastavio monografiju malopre. Izmedju ostalog on rece kako, poprilicno samouvereno, se Antonjoni u svojoj trilogiji Noc, Pomracina i Avantura u solidnoj meri oslanjao na Hickokovo nasledje snimanja grada, pre svega misleci na njegov uradak Konopac i jos par naslova. E sad, meni je taj deo Hickokove filmografije nepoznat, mislim na taj neposredno posle rata, ali sam skoro gledo Antonjonijevu Avanturu i grdno bi me razocaralo da onakvo snimanje sela Notto (nemam pojma zasto, ali tamo moram otici, nekad) nije originalni njegov patent.Ajante, sta mislis o tome? Ti znas te "stare" radove Hicove.

Edited by ultra plasticni
Link to comment
Hehehe, jako... Tipičan film za Antonionija, mada nije ni to... Pre će biti, planski prosečan, slabo inspirisan...
šta preporučuješ od antonionija?gledao sam: blow-up - nije mi se svideoL'avventura - takođe mi se ne dopadaAl di là delle nuvole - istoProfessione: reporte - ovo mi se svidelo Edited by BlackGeorge
Link to comment
Ajante, sta mislis o tome? Ti znas te "stare" radove Hicove.
Daj mi par meseci da sagledam u antoniovskom totalu kolika si...Inače, ja jedem meso iz frižidera u supermarketu, nipošto sirovo...
Link to comment
šta preporučuješ od antonionija?
Da zahtevaš više salame u LA restoranu... Nisi siso vesla da te vara sandwichmaker, ako je već prevarila riba u tom kontekstu...
Link to comment

zadnji film koji sam gledo posle je let iznad ... posle x leta. kako mrzim onu sestru ufff.prvih 5 minuta je najbolji prikaz reda,rada i discioline.kad se ide pred salter..mucno jer znas takve a zdravi. i posle kad indijanac oduzme "zivot" je najveca ljubavna scena svih vremena

Edited by bradilko
Link to comment

poslednji film koji sam polgedao je bio behind the candelabra i dan-danas ne znam sta da mislim o filmu. pola/pola. dopao mi se, i nije. ono sto mi skripi je podela uloga. u nekim momentima, matt damon je mogao da nosi ulogu, a opet u drugim scenama je bio providan, tj. nije umeo da odglumi, dok je michael douglas ceo film poneo svojom ulogom, cak se ne radi o tome da li je ovaj stariji i koliko je iskustvo vazno, zapravo, znam za mlade glumce koji imaju talenat i koji bi mogli jednako da isprate douglas-a. buduci da je film autobiografski, cini mi se jos vise da je trebalo bolje izabrati glumca koji predstavlja scott-a thorson-a. zasto to kazem:kada se film zavrsio, iznenadio sam se koliko je douglass skinuo liberace-a. skroz! dok mat damon je odigrao neku tudju ulogu zivota, svakako ne scott thorson-ovu.nekoliko dana me je drzao film, ne mislim da je nesto jak ili da ima neku duboku poruku, vise je zbog toga sto sam se setio koliko je aids bio tabu 80-ih godina. kada se skoro nista nije znalo o istom. ima jedan detalj koji na to baca senku, vrlo kratko traje, a to je isecak iz novina u kojem pise da je rock hudson umro od posledica aids-a.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...