Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

odgledao jedan dobar - Dans La Maisoni gomilu nikakvih, za zaborav:- Here Comes the Boom- Iron Man 3- Jack Reacher- Pawn- Hope Springs- Premium Rush- The Last Stand- The Croods- Ice Age 4 Continental Drift- Fast & Furious 6cak su i crtaci bili grozni. izbor je bio skroz za razbibrigu, ali ne pamtim kad sam odgledao ovoliko losih filmova u seriji.

Link to comment

možda je pitanje glupo ali, što se arči vreme na filmove koji nisu ni za qrac? ja sam samo jednom, pisao sam o tome, odgledao sranje do kraja, da vidim koliko je veliko. misim da film može da se provali posle pet minuta gledanja. i, gleda se ili se bavi nečim drugim.

Link to comment
možda je pitanje glupo ali, što se arči vreme na filmove koji nisu ni za qrac? ja sam samo jednom, pisao sam o tome, odgledao sranje do kraja, da vidim koliko je veliko. misim da film može da se provali posle pet minuta gledanja. i, gleda se ili se bavi nečim drugim.
pitanje nije glupo, ja sam glup :(tako je ispalo, spasava me to, sto nisam imao opciju da se bavim pametnijim poslom.
Link to comment
The Canyons (2013)lose, uzasno lose
Odgledao i ja, i ne slažem se. Film je no-budget, i to se vidi, ali je mani sasvim okej. Samo ga ne treba gledati kao neki triler, nego zapravo kao film o filmu (film počinje i završava se slikama napuštenih bioskopa). Sad razumem zašto je Šraderu bilo toliko bitno da ga snimi...
Link to comment
Odgledao i ja, i ne slažem se. Film je no-budget, i to se vidi, ali je mani sasvim okej. Samo ga ne treba gledati kao neki triler, nego zapravo kao film o filmu (film počinje i završava se slikama napuštenih bioskopa). Sad razumem zašto je Šraderu bilo toliko bitno da ga snimi...
E, drago mi je zbog tebe, bio si me zabrinuo...
Link to comment
k'o što rehoh, doduše sa par dana zakašnjenja, "der baader-meihof complex" je bio pokrenut. odličan film, gotovo dokumentarni.martina gedek kao ulrike na svom nivou ( "leben der andern", "marta"). moric blajbtraj kao andreas bader mi se nameće kao bruno ganc 21 veka u nemačkom filmu. sjajno odigrano baš kao i u filmu u kome je lola stalno trčala i kao brat probisvet u "soul kitchen". ako ste u prilici, odgledajte.
volim sve ove filmove (sem soul kitchen, to nisam gledala). ako ti je moric b. kul, pogledaj i das experiment :). Edited by PointTaken
Link to comment
Vredi li cemu "Now You See Me"? Tj da preformulisem - je l vredan odlaska u kino?
neš se zajebat ako ga pogledaš u bioskopu... ne znam da li postoji neka 3d varijanta, ali je svakako zaobiđi.
Link to comment
Vredi li cemu "Now You See Me"? Tj da preformulisem - je l vredan odlaska u kino?
На први поглед је у рангу добре епизоде Кастла са Фокс крајма. На други је одвратно марксистичко ђубре које ме натерало да у колима урлам жени како комуњаре долазе и како ћу у следећем грађанском рату да међународним корпорацијама поклањам огласни простор на својој шајкачи у знак подршке капитализму, а да ћемо тај рат сигурно да добијемо (ту сам се већ много напалио и са "ја" прешао на "ми) пошто ће такве шајкаче да Амери праве од кевлара и да нам као помоћ бацају из дронова. То се дешавало пре десетак дана, у међувремену сам заборавио филм, па ти види да л' вреди одласка у биоскоп.
Link to comment

Beyond the Hills, odličan film Kristijana Munđua. Doduše, nije mi se svideo kao 4 meseca, 3 nedelje i 2 dana, ali je i takav dobar. Jedna stvar me zanima, u čemu je problem sa evropskim režiserima i svetlom, odn zašto kad je mrak u filmu, mora biti potpuni mrak. Ok, shvatio sam, mrak je, nisam moron da taj mrak mora da bude kao u grobnici.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...