Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

vrlo prosečan b film, stacy keach na stranu

 

nastavio sam u ozploitation ritmu i mogu da prijavim da je zato wake in fright već nešto dosta posebnije

 

Spoiler

ali nek si jebu zbog onog lova na kengure, uh

 

Link to comment

U produžetku noći, upriličih filmski maraton. Kad sam se već ubacio u kinomanični režim, greota da se baci..

 

Banda šeprtlji pokušava da ispuni prazninu krađom retkih knjiga. 

 

Putovanje švajcarskog privat-bankarskog bračnog para u tišinu srca tame. 

  • +1 1
Link to comment

Šacno Karpenterov Starman, meni sasvim solidan + jako dobra 4K restauracija, izgleda fenomenalno.  

 

  • Hvala 1
Link to comment

U posledjih nekoliko meseci dao sam se u avanturu da pogledam svaki horor film iz 1980 godine. E, sad, s obizrom da sam ja kao coek stasaovao bas u tim nekim godinama, i da znam da sam neke filmove vec gledao (Maglu, Inferno, Tutankamanvovo prokletsvo, Petak 13, Isiajavanje, Legenda o sanjvoj dolini, Izmenjena stanja...) Ovi nabrojani filmovi su vec neki koje sam imao prilike da u svojoj mladosti gledam, jelte. A, onda sam, naravno, naleteo na jucub kanal po imenu muvi tajlmalns, koji ima poseba osvrt bas na horor iz osamdestih, pa sam ja upravio pratio sta je Dzos sa svog kanala i preporucio. Od 90 filmova koje je on pogledao i preporucio (naravno dace se nasi ukusi razlkovati, ja cu dati moje, hajde da kazemo "omiljnije"), a onda cu vam, inat svrstati i njegov link od 5 casova (HAHAHA!!!)

Elem:

Ako gledamo od pocetka godine, pa nadalje, filmovi koji su mene iznendaili uprkos recenzijama su: Don't go in the house, Patrick Still Lives (ljubiltellji Dilana Doga ce videti insipirciju za epizdodu Prokleti dan), He knows you are alone (samo zbog toga sto je ovo prva uloga Toma Henksa!!!), Vidaout vorning, iliti Predator 0 (Martin Landau i Dzek Palnsu glavnim ulogama, i ovaj film ce zapravo biti uzor za budici Predator!!!), Aligator Iizmenjena stanja (Altered States sa Vilijemom Hartom, koji je bio osnova za Martija Misteriju u #4 Kuca na granici sveta).

 

A sta sam sve gledao, minus navedene vec odgeldane filmove na pocetku, mozete, ako ste mazohisti, pogledati, u, khm, kracem jucubu:

 

 

Na redu je 1981:)

  • Wub 2
  • Hvala 1
Link to comment

Mislim da je u 81oj i halloween II, to sam gledo ko klinja s caletom u bioskopu, nisam mogao spavat nocima posle

Link to comment

sinoć na pink klasiku "kazablanka"

gospode, kakav je bogart smarač. plačipička. a ingrid :wub:.ona klasična lepota. baš kao i romi, pre neki dan u dokumentarcu.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Soylent green  iliti Зелена соја (1973) - IMDb- nekada ga redovno gledao na zimskom rasputu (program se valjda i zvao Zimski bioskop). Sada ga gledao na mitrovićevom Apolonu. Summa summarum najbolja i možda najverodostojnija distopija na filmu XX veka, Sjajne role Čarltona Hestona, Edvarda Robinsona i Džozefa Kotena (dobro on samo malo statira u kuruzima)

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, pariah said:

Nemoj da se predoziraš. :D

hehe, potrudicu se:)

 

17 hours ago, MocaVukotic said:

Mislim da je u 81oj i halloween II, to sam gledo ko klinja s caletom u bioskopu, nisam mogao spavat nocima posle

o, da, da!!! samo sto ja necu gledati nanovo helovin 2,  s obzirom da je vec prectan:) (bajdvej, pre neku nedelju sam nanovo sasvim (ne)slucajno pogledao jopet helovin III, meni jedan od najdrazih.) svrsh

 

sad bas krenuh sa 81vom, i sa бјуријл грaунд, oh djisus krajst... talijani sa njhovim polu erotskim, polu horor filmovima.

da je bar tu djo d'amato...

 

 

uglavnom, javljam se kad odgledam sve filmove iz 81, dakle ne pre no sledece godine.

 

љубав

вера

нада

:heart:

Link to comment

The Teachers' Lounge

Dopao mi se film, vesto vodjena prica, sve vreme napeta atmosfera, bez nekog osudjivackog i pristrasnog tona, a bavi se moralnim pitanjima. Osim jedne vrlo kratke scene, sve se odigrava u skoli i to daje dodatnu tezinu, kao da nema zivota van nje.

 

Ordinary People

Briljantno! 

 

Deception

Dosadno. Iako volim reditelja i glumce (Geoffrey Rush i Donald Sutherland), film me nije zainteresovao i uvukao u pricu. Lepi su kadrovi, kuca u kojoj je snimano, umetnicka dela.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...