Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

19 hours ago, Hamlet Strašni said:

Odgledao sad na YT Brat 1&2. Odlični filmovi. Sad ću da gledam Gruz 200…

"Брат" Балабанова и Линчова "Дина" нису само филмови, то су модерном човеку извори сазнања о себи,  јер имају моћ да убедљиво откључају сазнање да је баш све у духовној снази. 

Link to comment
19 hours ago, Hamlet Strašni said:

Odgledao sad na YT Brat 1&2. Odlični filmovi. Sad ću da gledam Gruz 200…

Kada si odgledao tri Balabanova, greh je ne pogledati i njegov Morfij, ako već nisi. Meni je to sjajan film. 

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, pariah said:

Kada si odgledao tri Balabanova, greh je ne pogledati i njegov Morfij, ako već nisi. Meni je to sjajan film. 

Већ сам на 4 :) 

Планирам да одгледам све што има на јутјубу...

 

Link to comment

Kad je umro, gledao sam Brata u kinoteci. Posle sam pogledao njegov poslednji film, koji je i proglasio kao poslednji nevezano za smrt i u kome se sam pojavljuje na kraju. Neverovatan oproštaj, naročito ako znamo da je umro godinu dana kasnije, prilično mlad, od srčanog udara.

 

 

  • +1 1
Link to comment
On 22. 7. 2024. at 0:23, pt 2.0 said:

Nisam znala šta idem da gledam, impulsivna odluka da se ode u bioskop na krovu...

@pt 2.0 Ne znam da l si videla ali biće u avgustu na letnjem bioskopu i onaj film sa Festa što si, čini mi se, propustila - Iznenada sami. 

Letnji bioskop Kinoteke (ne Kolarac).

https://www.kinoteka.org.rs/wp-content/uploads/2024/07/A1-Kinoteka-Letnji-Bioskop-2024.pdf

@Moonwalker ne znam ni što te tagujem kad nisi u Srbiji, ali za slučaj da budeš, da znaš (ovo je onaj film što si ti mislila da je o padu aviona tj. La Sociedad de la Nieve).

 

Ja planiram opet da gledam jer ŽIVOT JE PATNjA!

IMG_7740.gif.3ee9de70c8c8b224b07912900957f928.gif

  • +1 1
  • Wub 3
  • Haha 1
Link to comment

Može li neko da mi razjasni koji su to besplatni programi, a za koje se kupuju ulaznice?

Govorim o poslednjih par rečenica linkovanog pdf dokumenta.

Edited by Ras
Link to comment

@Ras

Besplatne su ti one projekcije gde pre naziva filma stoji A1 KINOTEKA. Za ostalo se kupuje ulaznica.

Edited by Patty Lee
  • Hvala 1
Link to comment
24 minutes ago, Patty Lee said:

@Ras

Besplatne su ti one projekcije gde pre naziva filma stoji A1 KINOTEKA. Za ostalo se kupuje ulaznica.

Neverovatno!

 

Priznajem da sam par puta preleteo preko programa bez udubljivanja, ali zar je potrebno udubiti se u program bioskopa!?

Pri tom, u naslovu dokumenta stoji A1 letnji bioskop i adresa Doma vojske!

 

Hvala još jednom!

 

Već neko vreme planiram reprizu Vatrenih kočija, a sad vidim da to nije na krovu, pa mi je entuzijazam splasnuo.

 

  • Haha 1
Link to comment

Mene su pre neko vece na krovu Kolarca pojeli komarci, film je ostao u drugom planu :D.

Videh da ima Kinoteka + A1 letnji bioskop, htela sam neko vece da idem, ali ko ce po ovom paklu. Sarenolik je program, moze se izabrati.

Inace je veceras u Kinoteci u Uzun Mirkovoj Bonjour tristesse, a sutra The Getaway...nisu na krovu, ali su odlicni!

 

@Ras Zasto mislis da Vatrene kocije nisu na terasi? To je super film (i muzika) i smisleno je da se prikazuje dok traju OI.

Link to comment
18 minutes ago, Stela said:

 

@Ras Zasto mislis da Vatrene kocije nisu na terasi? To je super film (i muzika) i smisleno je da se prikazuje dok traju OI.

 

Samo primenjujem ono što mi je @Patty Leeprenela.

Link to comment

Nista mi vise nije jasno, ovako brzinski kad procitam tekst na kraju, vise.je info sta je besplatno, a sta se placa, ali mi se cini da se sve odrzava na toj lokaciji (krovu), osim u slucaju kise.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

@Ras ma ono ti je sve na terasi, nego su neke projekcije za dž.

 

Sad sam proverila, Vatrene kočije nisu za dž, plaćaš kartu. Ali je sve na istoj lokaciji.

Edited by Patty Lee
  • Hvala 1
Link to comment

ja sam čitala 10 puta dok sam shvatila, a shvatila sam da je neizvodljivo

 

za besplatne karte treba da se dođe sat vremena ranije jer samo tad radi blagajna, a ako zakasniš možda ne bude karata jer je broj mesta ograničen.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...