Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 13. 7. 2024. at 3:31, bestia said:

Izuzetno sam emotivan covek.Jedino ljudi koji me bas poznaju znaju to.Cak ni dosta bliskih ljudi ne zna to.Moja spoljasnost nikako ne pokazuje tu moju stranu.Ponosan sam na to,ali znam da mi je to breme koje mi bas i ne donosi dobro.Cesto mi se desilo da pogledam neki film kad mi je zista bio potreban u tom trenutku.Lepo je neko napisao WKW je covek koji za razliku od mnogih,prostim kadrom moze da pokaze emocije izmedju dvoje ljudi.Ja koji sam trenutno emotivno mrtav sam bio srecan zbog onoga sto se desava na ekranu,bio sam srecan zbog njihovih emocija .Zaista sam uzivao u svakoj sec filma.

bEtNY38o1VYrDbUt2IBOgdYxCsXTzF_large.jpg

Ladno nisam prepoznao da se radi o WKW filmu! Tek nakon što sam pustio trejler na YT. :isuse:

Link to comment

ko voli gaj ricija -> operation fortune na netflixu.
prilicno zabavan paket gde je stejtam pokoznakoji put u "svojoj" ulozi, hju grent briljantan - na momente igra rl sebe, obri plaza je i dalje jedan superseksi macka, a dzos hartnet u nekom hepi gilmor/forest gamp izdanju.
potaman filmcic za jedno neopterecujuce letnje popodne.

Link to comment

juh, meni je to bio najgori Riči kojeg sam gledao, a gledao sam vrvtn sve, uključujući i Aladina. Mnogo je predvidiv i naivan, a njegovi filmovi su sušta suprotnost toga :mellow:

  • +1 2
Link to comment

meni su svi njegovi filmovi manje-vise isti - covek je presao igricu. poput tarantina, sada cini mi se samo gleda da se dobro zeza radeci svoj posao. true rocknrolla! isti utisak mi odaje i hju grant.

Link to comment

Pa sad, Hju Grant poslesnjih godina ostvaruje najbolje uloge u zivotu, a Gaj Rici, s druge strane, jede govna evo vec 30 godina sigurno. 

  • +1 2
Link to comment

Praznjikav je Riči u poslednje vreme, odgledao sam neki dan The Ministry of Ungentlemanly Warfare - više Nemaca niko nikad nije pobio, onako, baš arkadni film, idu pucaju čak se i ne sakrivaju :)

 

Ima ok momenata i ok je to snimljeno, vizuelno ok ali... Na jedno uđe na drugo izađe.

 

Od novijih filmova koje sam gledao:

 

The Monkey Man, jako tj groteskno loš.

Civiil War - vizelno sjajan, dramski fali motivacije likovima, ne baš najbolje napisan

Champions - klasičan sportski stereotipan film koji ima svaki kliše koji ćete zamisliti, ali opet to nekako šljaka jer... Vudi Harelson.

Challengers - ubedljivo najbolji od navedenih, ne samo zbog par sjajnih kadrova Zendajine stražnjice (koja standardno vrhunski glumi), dobra priča, nezamorni flešbekovi koji odlično i u pravom tempu produbljuju priču, kraj je mogao biti malo bolji ili barem više kako sam ja očekivao ali sve u svemu zadovoljavajuć, bolji nego što sam očekivao. 

Link to comment

tražio sam sinoć nešto romantično pa mi iskoči atonoment, i iako je preporuka zbog stvarnih likova i uverljive ljubavi na mestu film me je više kupio kao prikaz banalnosti zla i koliko štete može da napravi kombinacija zaljubljenosti i površnosti. moguće da je prvi put da mi se desilo da mi šminka skrene pažnju u filmu jer su majstori uspeli da uz malo intervencije potpuno a suptilno izobliče ljude u ključnim scenama. kad neko pomene šminku, kostime, svetla imam predrasudu da se priča o užasno dosadnom filmu, al u ovom slučaju reč je da sjaji na više načina. 

Link to comment

Odgledao sad na YT Brat 1&2. Odlični filmovi. Sad ću da gledam Gruz 200…

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Hamlet Strašni said:

Odgledao sad na YT Brat 1&2. Odlični filmovi. Sad ću da gledam Gruz 200…

Gruz je bolestija najveca. Secam se samo da je bolestan i nista vise.

Link to comment
Just now, Moća said:

Gruz je bolestija najveca. Secam se samo da je bolestan i nista vise.

Озбиљно болестан, али је добар и гледа се у даху. Сада сам погледао и Рат. Само да не морам да куцам тужбу...

Link to comment

Juče ili prekjuče sam slučajno na tv uhvatila Toni Edrmann, nagrađivan film o odnosu prezauzete ćerke i oca koji želi da se ponovo zbliže. Istovremeno komičan i malo tužan.

Moraću još jednom da ga odgledam. <3

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Bukvalno najsporiji film svih vremena, čak i za uobičajeno prespore evropske standarde :)

Link to comment

 

Nisam znala šta idem da gledam, impulsivna odluka da se ode u bioskop na krovu...

Dve teme koje najviše mrzim u jednom filmu - nasilno odvajanje deteta od porodice i činjenja katoličke crkve, plus žanr koji me najmanje zanima - istorijska drama.

Ne mogu da kažem da film nije dobar, samo je meni bilo mučno i teško da gledam... Deluje mi da je reditelj zbrzao neke delove, zapravo ne - kao da postoji različita dinamika obrade vremena u filmu... i smetaju mi one sitne duhovitosti tj. fantazije (ili ih ne razumem).

Moram isprati mozak nekim laganim sadržajem sad.

 

Koga zanima sinopsis filma: https://en.wikipedia.org/wiki/Kidnapped_(2023_film)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...