Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

nisam uspeo stakleni  luk iz tri puta. baš je slab. 

prvi deo mnogo, mnogo bolji. 

pustio don't worry darling. ono je negledljivo od prve minute. 

gde se gleda trokut? 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, nisam ja said:

nisam uspeo stakleni  luk iz tri puta. baš je slab. 

prvi deo mnogo, mnogo bolji. 

pustio don't worry darling. ono je negledljivo od prve minute. 

gde se gleda trokut? 

 

Izdrzao prvih 5-6 minuta i iskljucio..

Link to comment

God's Crooked Lines (Los renglones torcidos de Dios) -  svidela mi se fotografija, ima dobru atmosferu ali opet nije ni blizu nekih filmova u ovom zanru. Navodno je u knjizi kraj puno bolji. 6.5 /10

  • +1 1
Link to comment
On 17.12.2022. at 1:26, Mil@n said:

 

Imdb kaže 8.1 tako da ne mari već odgledaj pa javi utiske.

Vec sad 7.9.

 

Kad prodju botovi, hajp i oni koji ne smeju da kazu sta misle da ne ispadnu glupi, pasce ispod 7 😁

 

No, dobro, ko voli, nek izvoli.

 

Bilo bi dobro samo upozoriti ljude pre gledanja jer se ne radi ni o kakvoj komediji.

 

Film je bolestan i morbidan i samo poremecen um moze da napise onakav scenario.

 

Za mene film treba da bude remek-delo da bi ga tako bolesnog prihvatio, sto The Banshees of Inisherin nije.

 

Pravljenje sok morbidnih scena samo zarad soka i bez neke umetnicke vrednost je...

 

Jer to se ceni, ako svi imaju rak i morbidno je i mracno i umiru i kasape se, to je onda umetnost.

 

Ako je pozitivno onda je kic.

 

Ne zelim stvarno da tracim zivot, koji je lep, na takve gadosti.

Link to comment
16 hours ago, bags said:

National Lampoon's Christmas Vacation sa decom. Steta sto danas nema vise ovakvih filmova. Bas probudio neku nostalgiju osamdesetih. (koju ja znam samo iz americkih igranih filmova ali opet...)

 

7/10

hahaha, ovo sam kupio posle poslednjeg protect our parks. to ce da se gleda na novogodisnje jutro :D

Link to comment
17 hours ago, bags said:

National Lampoon's Christmas Vacation sa decom. Steta sto danas nema vise ovakvih filmova. Bas probudio neku nostalgiju osamdesetih. (koju ja znam samo iz americkih igranih filmova ali opet...)

 

7/10

Ja ovo nedavno bukmarkovao, mislim da mi je izleteo post Juliette Lewis sa ovim naslovom na instagramu :D

Link to comment
16 hours ago, nisam ja said:

nisam uspeo stakleni  luk iz tri puta. baš je slab. 

prvi deo mnogo, mnogo bolji. 

meni je drugi deo mnogo zabavniji od prvog. prvi mi je vec od petog minuta nadalje delovao kao klasican spoof. i to prilicno los.

no, 100% se slazem s @Mil@n komentarom iznad - i drugi deo je samo suvi prosek, i to u najboljem slucaju.

par pozitivnih utisaka su mi norton, koga skoro nisam gledao u necem novijem, te kejt hadson - odlicni su oboje u svojim ulogama.

 

edit: nije mi namera da kontriram, samo delim svoj utisak.

Edited by Nebojsa
Link to comment

Only the Animals

 

počeo i trajao dobre 3/4 odlično da bi se zatim režiser/scenarista potpuno pogubio u raspletu zapleta, koristeći se besmislenim (ne)rešenjima, odlukama, akcijama likova. 

Šteta, usrao zanimljivu, polulinearnu osnovu™

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...