Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

after yang

 

overall, dobar. ima bas lepih momenata. ali primedba na zvuk, cesto dominira i odvlaci paznju. meni barem je nedovoljno pauza i tisine da se procesuje vizuelno. (oseca se ambicija kompozitorke:).

 

za razliku od matsumije, sakamoto naravno u metu.

Link to comment

Pogledah Terminator: Dark Fate sa zakašnjenjem od 3 godine. Kad je izašao sam odustao zbog razočaranih rivjuera, ali ovako bez ikakvih očekivanja ok mi je :) Doza highway jurnjave iz 80ih, Sarah fucking Connor a.k.a najmamojebniji female karakter na filmu (izvini Siguorney) i naravno Švarci sa svojom neprevazidjenom robotika glumom. :D Shvatio sam da prihvatam trash filmiće koji računaju na nostalgiju ako ne idu kontra te nostalgije već omažiraju, baš me super vrate u glavi gde treba.

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Pogledah Terminator: Dark Fate sa zakašnjenjem od 3 godine. Kad je izašao sam odustao zbog razočaranih rivjuera, ali ovako bez ikakvih očekivanja ok mi je :) 

 

stani, vi očekujete nešto kad gledate ove random nastavke franšiza? sad najzad razumem gde se često razilazim sa forumom, tragedija velikih očekivanja :lolol:

 

inače pusti hejtere, to je najbolji terminator od t2. nekih pola sata. onda možeš da ugasiš.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
3 hours ago, Mos said:

Shvatio sam da prihvatam trash filmiće koji računaju na nostalgiju ako ne idu kontra te nostalgije već omažiraju, baš me super vrate u glavi gde treba.

 

Sve ok, ali ovaj film upravo ide kontra nostalgije, bukvalno u prva tri minuta filma (koja su btw. najbolji deo istog :D ).

 

Meni je trojka bila gotivna, uz napomenu da sam imao 16 godina tada, znaci film bukvalno pravljen za mene. Salvation, eh, mogao sam da progutam, ali mnogo toga nije ferceralo u tom filmu, mada ima odlicna scena na kraju kada izlazi lazni Svarci. Ovo posle je blagi uzas, Dark Fate tek za trunku bojli od Geneze.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...