Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Narod je odlučio na referendumu!
Vucic reko nema nista od referenduma! To sto ti imas je neki dzak sa listicima -_-
Link to comment

Marianne de ma jeunesse(Маријана моје младости 1955)marianne_de_ma_jeunesse.jpgБајковита и роматична прича коју сам први пут одгледао још пре пет-шест година.Толико дуго је и трајала и потрага за њим,пошто код првог гледања нисам сазнао име филма,да бих га коначно недавно пронашаозахваљујући Љуби Тадићу који га је споменуо у емисији "Као мехур од сапунице" као један од његових омиљених филмова тог доба.Playtime (Време игре 1967)Изузетно оргинално и занимљиво остварење Жака Татија.Филм је безмало неми,близак документарцу,веома редукованог колора све у служби слављења модерног,односно новог времена које долази.Le Sang d'un Poète( Крв песника 1930)Први дугометражни филм Жана Коктоа.Они који воле експерименталне и авангардне филмове треба да погледају ово изврсно дело свестраног француског ствараоца.

Link to comment

Pre neki dan gledao Mud, fantastican je. Matthew McConaughey je oduzio dug sa chick flicks, sad moze da igra cool & badass likove, kao u ovom filmu ili u Killer Joe.

Link to comment
Parker (2013)Samo kažeš: Još jedan film Jasona Stathama, i sve je rečeno. Nije. Nije ovde stvar u tipičnim slivnicima glavne zvezde, njih naravno ima prilično. Inače, Jason Statham bi promašio u daljem tumačenju uloge svoje karijere - tipičnog glumca u tipičnim filmovima koji tipično nastavlja tipične prethodnike, tipično se ostvrćući na tipičnost kojoj pripada i kojoj se skupa sa istorijom pomalo osmehuje. Koga boli uvo za to.Novi film Taylora Hackforda, takođe, izlišno je reći. Na stranu Ray, na stranu osamdesete, čini se da je Hackford samo režirao filmove, koje je stvarao Tony Gilroy.Ono što je stvarno jadno je nova katastrofa Johna J. McLaughlina. Naprosto, trudio sam se na početku filma da suzbijem sumnju da će sve upropastiti, "radnja" me je brzo razlišila te obaveze. Pojma nemam koja je njegova uloga u onom proslavljenom tupljenju Darrena Aronofskog, ekranizacija Kome bila je gora nego što sam mogao pretpostaviti, a tek sad mi ne pada napamet da gledam po njegovoj dramatizaciji snimljen film "Hičkok" iz prošle godine.
Link to comment

gledali Oblivion,nateralo me da gledam skrnavi cam snimak. ja da sam se pitala bi bilo ili u bijoskopu ili bih bas sacekala neki dvdrip zaboga pa nigde ne gori..nego,film odlican!iznenadjujce dobar film iz ove godine i 1 bas ok sf film..muzika je dobra,malo daje stih 80tih,dobar i tempo..moram ici u bijoskop da ga vidim kako valja.

Link to comment

U lepoj i ~praznoj bioskopskoj tmini ^_^Kokuriko-zaka Kara (Gorō Miyazaki, 2011)uprkos (uglavnom) losim kritikama, meni je sjajno legaofrom-up-on-poppy-hill_592x299.jpgTrance (Danny Boyle, 2013)Kasel vise ne prica engleski sa francuskim akcentom, najvece iznenadjenje filma ;DTRANCE_VINCENT-CASSEL_DANNY-BOYLE.jpeg

Link to comment
shamedivno snimljen film o mraku i ponorima zavisnosti. lično, teško sam komunicirala sa konkretnim tipom zavisnosti (njegovim, ne njenim).nekako nikada do sada nisam prihvatila da to stvarno jeste oblik zavisnosti za sebe.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...