Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Mogu ti reći da sam pogledao nekih sasvim lepih francuskih komedija u poslednje vreme i da su mi izvestaji sa blagajni francuskih bioskopa prilicno korisni, steta što sam zaboravio imena tih filmova da bih ti ih preporučio.Ali, ne mogu da shvatim što ljudi, uglavnom kada stavljaju francuze naspram Holivuda, gađaju Ozonom i njemu sličnim, kada ima toliko manje pretencioznih zabavnih filmova koji čine da komedija ne bude nešto što uglavnom izbegava neinformisani gledalac.
dobrodošao nazad d!:Hail:
Link to comment
Dans la maisonhttp://www.imdb.com/...4624/?ref_=sr_1Film je fenomenalan! Pravo osvezenje u ovim toplim danima. Apsolutna preporuka, gledajte ga obavezno!Kada ce sterilni amerikanci da snime ovako nesto..
Auu, dugo ću ostati pod jakim utiskom. Ova scena je najupečatljivija u filmu, tačnije sami kraj:http://pokit.org/get/?9d843f2a38b9e23e54bec4d11bc1d129.jpg
Link to comment

Gledao Iron Man-a 3. Remek delo, sve što je Betmen trebalo da bude, a nije bio. Šejn Blek je izmislio kinematografiju za onog smorišu Nolana. Sa kakvom lakoćom je sve to urađeno, bez patosa, bez drvljenja o Dikensu, ma milina.I slažem se ostatkom sveta - Gvinet je najlepša.Odavno nisam imao ovako dobro bioskopsko iskustvo.

Edited by Syme
Link to comment
I slažem se ostatkom sveta - Gvinet je najlepša.
Pa samo ovo te diskvalifikuje za bilo kakvu dalju raspravu!
Link to comment

Ne secam se kad sam bio ovako uzbudjen za neki superhero film pre Ajronmena 3, Shane Black je opasan mamojeb.

Link to comment
Gledao Iron Man-a 3. Remek delo, sve to je Betmen trebalo da bude, a nije bio. Šejn Blek je izmislio kinematografiju za onog smorišu Nolana. Sa kakvom lakoćom je sve to urađeno, bez patosa, bez drvljenja o Dikensu, ma milina.I slažem se ostatkom sveta - Gvinet je najlepša.Odavno nisam imao ovako dobro bioskopsko iskustvo.
Nisam gledao trojku, samo jedinicu, mislim da mi je delovalo onako pristojno. Naravno, Shane Black je sasvim nova priča.Nego, ne bih lično toliko svaljivao na Nolana. Ne čitam stripove, ali ekranizacije Marvela imaju Jossa Whedona i Shanea Blacka, a DC comicsa onu ultraprecenjenu veličinu od Davida S. Goyera. Posle, prepoznatljive katastrofe od FlashForwarda, sada vidim da radi i neku budalaštinu od serije o Da Vičniju. A, užasavam se šta će uraditi od Supermena sada kada nema nekog Nolanovog talenta da režira.
Link to comment

I meni je prvi bio okej, ali nedeovljno okej da bi me povukao da pogledam dvojku koja mi je čamila na hard-disku mesecima, dok je na kraju nisam izbrisao i ne pogledavši je. Sad ću možda da joj dam šansu.Dakle stvarno nisam ništa očekivao, a nisam ni znao da je Blejk režirao. A dobio sam superzabavan, brz, duhovit, a uz to i pametan film.

Edited by Syme
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...