Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Dans la maisonhttp://www.imdb.com/...4624/?ref_=sr_1Film je fenomenalan! Pravo osvezenje u ovim toplim danima. Apsolutna preporuka, gledajte ga obavezno!Kada ce sterilni amerikanci da snime ovako nesto..
Mogu ti reći da sam pogledao nekih sasvim lepih francuskih komedija u poslednje vreme i da su mi izvestaji sa blagajni francuskih bioskopa prilicno korisni, steta što sam zaboravio imena tih filmova da bih ti ih preporučio.Ali, ne mogu da shvatim što ljudi, uglavnom kada stavljaju francuze naspram Holivuda, gađaju Ozonom i njemu sličnim, kada ima toliko manje pretencioznih zabavnih filmova koji čine da komedija ne bude nešto što uglavnom izbegava neinformisani gledalac.
Link to comment
Mogu ti reći da sam pogledao nekih sasvim lepih francuskih komedija u poslednje vreme i da su mi izvestaji sa blagajni francuskih bioskopa prilicno korisni, steta što sam zaboravio imena tih filmova da bih ti ih preporučio.Ali, ne mogu da shvatim što ljudi, uglavnom kada stavljaju francuze naspram Holivuda, gađaju Ozonom i njemu sličnim, kada ima toliko manje pretencioznih zabavnih filmova koji čine da komedija ne bude nešto što uglavnom izbegava neinformisani gledalac.
вратио се Ајант!!!махало....
Link to comment

nekako sam godinama uspešno izbegavao da gledam 300, sad će da ide na tv-uda ga gledam ili da istrajem

Link to comment
Mogu ti reći da sam pogledao nekih sasvim lepih francuskih komedija u poslednje vreme i da su mi izvestaji sa blagajni francuskih bioskopa prilicno korisni, steta što sam zaboravio imena tih filmova da bih ti ih preporučio.Ali, ne mogu da shvatim što ljudi, uglavnom kada stavljaju francuze naspram Holivuda, gađaju Ozonom i njemu sličnim, kada ima toliko manje pretencioznih zabavnih filmova koji čine da komedija ne bude nešto što uglavnom izbegava neinformisani gledalac.
:Hail:Drago mi je da je moj post bio izabran za povratak velikog poznavaoca i ljubitelja filma. Dobrodošao nazad, Ajante!
Link to comment

+1 :Hail:Ja francuze gledam/skidam na mahove, i to uglavnom skacem sa glumca na glumca po imdb-u, gledam sta su snimili, pa onda trazim po torentima. Nije mi palo na pamet da trazim neki francuski box office. Ovo mi je print skrin od pre par godina...

x.jpg

Link to comment

gledao trans, otisao sam nadajuci se da nece biti puno dosadan, ali je toliko tupav da smo posle cetrdesetak minuta odustali od pracenja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...