Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

A Royal Affair je dobro rezirano parce danske istorije i tri prvoklasne uloge na celu sa Mads Mikkelsenom.

Edited by Lancia
Link to comment
A Royal Affair je dobro rezirano parce danske istorije i tri prvoklasne uloge na celu sa Mads Mikkelsenom.
I jednim lešnikom.MV5BMTM1MzYzODY4NV5BMl5BanBnXkFtZTcwOTgwOTQzNg@@._V1._SY314_CR6,0,214,314_.jpg
Link to comment

zasto mislis da sam kusta? zbog sterilnih amer.? nagledao sam se americkih filmova u zadnje vreme, pa jedno 30 recimo i onda odjednom odgledah ovako nesto..ne znam...retko vidjam da ameri prave ovako nesto, odatle mi utisak, odnosno odusevljenje.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Eh, da, malopre na tV1000 - Billy Elliot :heart:
kako je to dobar film.
takodje, danas gledao. tj. gledao ga dosta puta i svaki put mi navru suze.btw, verujem da na poslednjem pitanju: "sta oseca dok igra?" da nije rekao da pada u trans, ne verujem da bi ga zvali. meni je taj glumac u filmu - klinac [jamie bell] isti christian bale u filmu: empire of the sun. sve vreme dok sam gledao danas, paralelno sam imao film, tj. bale-a iz filma: eots.::jedva cekam da pogledam oblivion. vidim da se danas prikazuje u mnogim bioskopima, ali sacekacu koji dan. Edited by bob mould hair style
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...