Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

...Odgledala Jack Reacher-a. Pucačina + kokice + TC = mozak na otavu. :D
Sve, sve, ali "pucačina"? :DOsim 5 metaka u uvodu i malo više na kraju, đe ti vide pucačinu?A možda i nismo gledali isti film.OK wannabe triler (wannabe jer posle 15 minuta se kapira nameštaljka i samo se čeka kraj da se vidi ko i zašto), koji može da se odgleda.
Link to comment
Upstream colorNisam bio neki preterani fan Primera, ali sam ga poštovao kao dostignuće i jako me zanimalo šta će Karut sledeće da snimi.Sinoć gledao u nekom polusnu i mislim da sam impresioniram i da ću da ga ponovim što pre, možda čak i večeras. Zaslužuje veću pažnju od one koju sam mu ja pružio, a i da udovoljim svojoj fascinaciji jer evo ceo jebeni dan razmišljam o filmu. Eto toliko pa kome deluje zanimljivo neka baci pogled, mislim da je najbolje gledati sa što manje predznanja. :) Edited by bob loblaw
Link to comment

E, alo, ajde bre.. po 30 strana nagurate sa filozofijom o kojecemu, a ne moze 1 informacija da se dobije za trenutni br. 1 box office hit. :gundjgundj:

Link to comment

Nadam se da Jennifer Lawrence nece previse traciti svoj talenat na triper zabave od filmova poput The Hunger Games.Nakon toga odgledao remek delo Sunset Blvd. i uzivao u svakom kadru filma.

Link to comment
Jel gledao neko ovaj Oblivion, jel se vredi za to upucivati u kino?
Gledao i ja. Pa znaš kako, mnogo je slabiji od Minority Report koji je meni super inače, i ima tu puno nekih nespretnosti. Ali film izgleda prelepo, ako si fan sedamdesetske naučne fantastike (a cenim da jesi), mislim da će te pridobiti samo na tu vizuelnu komoponentu koja vrlo lepo varira 70' sci-fi estetiku. Ako gledaš u bioskopu, sasvim okej iskustvo. Na DVD-u već ne vredi. Na kompu da ne pominjem. Edited by Syme
Link to comment
Pa dobro, nije obavezno da je svi tako dozivljavaju.
Nije to nista protiv tebe, verovatnije je da si ti u pravu. Moze biti da stvarno ne kapiram nesto, imam utisak da rapidno starim.EDIT Hvala Syme, idem da gledam (od trenutne bioskopske ponude, jedino mi to izgleda primamljivo). Edited by Indy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...