Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

I ja se zajebo pa gledao isti u bioskopu :isuse:Vizuelno odličan ali to mu ništa ne vredi jer je priča... :thumbd:
ja otišo u Londru da ga gledam, sreća te nisam platio kartu. ni bioskopsku. al je dobar osećaj gledati tako neki film prvi u svet* :s_w:smeće neopevanopsbio sam i u bioskopu najbliži platnu Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

@Dario ArgentoMeni je i Giallo bio promasaj, gledala sam ga samo zarad "starih dana", a tek od Drakule ne ocekujem nista, mislila sam da gvirnem eventualno zbog Rutgera. Azija vise nije u centru interesovanja od kad ima velike balune.

Link to comment
jbt šta vam se to svidja u toj anadoliji? meni beskrajno dosadan film.
Gde bre dosadan, moracu pod hitno ponovo da odgledam, zablenut u detalje i fotografiju nisam ni stigao da pratim sve tokove naracije.
Link to comment
aludira™ na picnic at the hanging rock?
Reziserka kao sto vidis ne daje nista drugo nego sto su nasi strahovi i predrasude, a tebe odmah asocira na film o nestanaku. Vecina koji pocine to sa decom nisu stranci vec clanovi sire porodice ili susedi ili im je poverena briga nad tom decom. Niti su osudjeni poznati kao povratnici ali su u USA zigosani i obelezeni a upravo se o tome raspravlja i u srpskoj skupstini.
Link to comment
ja otišo u Londru da ga gledam, sreća te nisam platio kartu. ni bioskopsku. al je dobar osećaj gledati tako neki film prvi u svet* :s_w:smeće neopevanopsbio sam i u bioskopu najbliži platnu
srbin pobedijo :ss1:
Link to comment

odgledao Traffic... s obzirom koliko traje mislim da su likovi plitki i nerazradjeni...malo vuce na americku patetiku i sve vezano za to... ali se ne kajem sto sam odvojio vreme za njega...

Link to comment
tls.jpgMorao sam ovo da pogledam. Ipak najveća trešina jednog ozbiljnog azijskog režisera po prelasku/gostovanju u NBA. Samo keš koji je unapred dobio da radi ovo može da bude objašnjenje (plus gađanje ciljne grupe, minus uspeh na BO uprkos tome). Čanvuk je barem pokušao ne​što.
Link to comment

poslednji pa jos u bioskopu :isuse: , joooj sramim se priznati, The Call, halle berry ....kakva treserica, pa ne, ono je za kriticare i filmske analiticare dragulj za novi zanr...neo-tresh... onakvu glupost....bez teksta sam :)

Link to comment

Поздрав и овом делу форума!!!Три изваредна остварења једног од најбољих аутора данашњице Nuriа Bilgeа Ceylanа.Mayıs Sıkıntısı (Maјски облаци 1999)http://www.imdb.com/title/tt0234217/Uzak(Далек 2002)http://www.imdb.com/...ref_=tt_rec_ttiÜç maymun (Tри мајмуна 2008)http://www.imdb.com/...?ref_=tt_rec_tt

Edited by Crin-Blanc 1953
Link to comment

U dalekometnom aeroplanu za vreme leta od 12 sati x 2 odgledao sam filmova komada tri.Podsetio se Once upon a time in America - tj koliko je dobar ali i predugačak.Jack Reacher - nekako sam nedefinisanog mišljenja, previše mi je kič na momente kada se od dotičnog na sve načine po 100 puta mora napomenuti koliko je zajeban lik, u stvari se postiže samo kontra efekat. Pri tom je i predvidljiv.Butterfly on a wheel - ok je, solidna šestica od deset.Inače, baš sam se iznenadio izborom filmova, bilo je svašta, Django, Skyfall i dosta dobrih a nekomercijalnih naslova.

Link to comment

par filmica pogledah, prvo, the incredible burt wonderstone - ocajan film, glumacka postava me privukla ali sam film je smece. Keri u svom najgorem izdanju, Karel podnosljiv, zalutali Gandolfini i Olivija Vajld. izbegavajte. . . Welcome to the punch- drugi akcioni britanski film koji pogledah ove godine i imam iste zamerke kao i na prvi- The Sweeney, neubedljivo i bledo, labava prica prepuna stereotipija, muzika preslikana iz Dark Knighta i Inceptiona, valjda misle da je to recept za dobar film. nije. Blackthorne- iznenadjujuce dobar, Sem Separd fantastican, Eduardo Norijega solidan, plus Dzejmi Lanister kao kauboj, vredi pogledati u svakom slucaju, posebno su mi se svidele lokacije, kamera, muzika, sve jednostavno funkcionise, polagano. preporuke... i In Bruges koji odgledah odavno ali bih mogao jos barem deset puta da gledam, jedan od najboljih filmova koji su izasli u poslednjih par godina, besni Fajns je odlican a Farel i Glison neponovljivi, hemija, mracan humor, muzika Kartera Burvela, slike Hijeronimus Bosa. . . I could go on. . . :)toliko od mene u prvom postu. pozdrav svima, pogledao sam i neke filmove koje ste preporucili, Choppera, Festen kao i das letzte Schweigen zato vam hvala. . .

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...