Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Nisam, ali evo, da ne ostanem duzna, poslednji odlican film koji pogledah >Blancanieves2.jpgBlancanieves (Pablo Berger, 2012) iliti Matadorka Karmenita, fenomenalna ekranizacija dobro poznate price o Snezani u raskosnom neogoth stilu, koja istovremeno i uzdrma i nasmeje i nahrani audiovizuelni aparat. Sjajan scenario, iznova se odusevljavam tim ljudima koji mogu da izmastaju toliko novog i skladnog i dovedu nesto poznato u sasvim druge krajeve. Ne cudi sto je pokupio gotovo sve glavne proslogodisnje Goja nagrade. Podvlacim hvalospeve sa NGboo Art > http://ngbooart.blog...erger-2012.htmlhttp://www.youtube.com/watch?v=HanTDiiZLpgNamigujem da zlu vesticu glumi Maribel Verdú nudge nudge wink wink say no more

Link to comment
Ravanelliotkud tolika preopterecenost doticnim filmom?
ocdali i... vidim da komentarišu i žao mi je kada se nešto loše spominje kao dobro, pa se nadam da će razmisliti zašto je loš, plus taj film otelotvorava ubedljivo najjadniji mogući pravac koji postaje sve jači. to karikirano prikazivanje života i takvih situacija sa krimosima. svi su tako šuplje kul. ja sam dete noara ne tog jedenja govana
Link to comment
jedan oldie but goodie..Logan's Run
uf ala ja volim taj film! :)p.s. na primer taj mi jeste, kao što estel reče za bladerunnera, nekako "ostao" Edited by Amelija
Link to comment

aaaa kakve veze ima po 7mi put.

stvarno nema potrebe da se iko cima oko toga, niti bih to želeo. isto kao što se ja ne cimam na ksuprotne stavove drugih prema stvarima koje su meni dobre Edited by Ravanelli
Link to comment
Ja bih stavio ispod svoje fotke da mi piše "dete noara" da sam ja to smislio. Mislim, kad bih bio dete noara.
zato jesi jedan bilmez. ne kazem da je to nesto lose, naprotiv.
Link to comment
aaaa kakve veze ima po 7mi put.
stvarno nema potrebe da se iko cima oko toga, niti bih to želeo. isto kao što se ja ne cimam na ksuprotne stavove drugih prema stvarima koje su meni dobre
Ukusi su razliciti i to je sasvim OK, postujem to.Jeste manje-vise ista ekipa pravila oba filma ali to ne znaci da su po default-u oba djubrad ili oba odlicna. Po mom misljenju, ponavljam mom misljenju, In Bruges je uspela crime/comedy varijanta dok su psihopate pale, kako to ovde volimo popularno da kazemo, od pretencioznosti pa se pretvorilo u negledljivo ostvarenje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...