Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Nešto mi nije leg'o "500 days od Summer". Nije mi ostao u sećanju, iako je iz 2009.Od romantičnih... ovaj mi je nešto ostao u sećanju kao fenomenalan: The Year My Voice Broke (1987)Sjajan... počev od glume, scenarija, priče, fotografije...
Nikad čuo, a zvuči super. Baciš adresu trafike na PM?
Link to comment
A i ne volim onu Dešanelovu, pa to ti je. Taj njen "quirkiness" mi ustvari poprilično ide na ganglije.
такође не могу да смислим Зои.
ni ja ne podnosim zoe deshanel
Koliko samo nemate pojma.

Zooey-Deschanel-hairstyle_33238.jpg:wub:

Link to comment

umesto Enter the Void odgledah Seven Psychopats... potrosio sam dva sata svog mladog zivota na ovu glupost...nisam mogao da docekam da zavrsi pa da ga premestim u recycle bin...

Link to comment

ne razumem zašto si gledao to đubre do kraja. takve stvari se prekidaju bez ikakve griže savesti. sada za kaznu da pogledaš i in bruges

Link to comment
umesto Enter the Void odgledah Seven Psychopats... potrosio sam dva sata svog mladog zivota na ovu glupost...nisam mogao da docekam da zavrsi pa da ga premestim u recycle bin...
Nekad i ja, eto čisto zbog glumaca koje cenim, pokušavam da dam šansu filmu malo duže nego što mi to živci dozvoljavaju (approximately 1 hour) ali se onda dugo posle toga kajem i ispaštam zbog svoje odluke (bože, šta sam mogao drugo pametno uraditi za to vreme).Međutim, konkretno taj film već od početnih scena najavljuje da je žešći shit te sam mu dao (samo) oko 25 minuta.In Bruges je pak odličan film i ne treba ga mešati sa dotičnim.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...