Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Freud (1962) Sjajan film o životu Sigmunda Frojda, u periodu od 1885-1890. U to vreme mnoge njegove kolege odbijaju lečenje histeričnih pacijenata, i uvođenja psihoze u njihovo lečenje...Izvrsna režija Džon Hjustona, kao i fantastična uloga Montgomeri Klifa. Preporuka :thumbsup:

Link to comment
Irreversible Jako je tesko oceniti ovaj film a ne ispasti neka vrsta manijaka..., Ali zasigurno jedan od najkontraverznijih filmova...
zasigurno ga preskociti jer osim mucenja po nasu dusu nema sta drugo da prikaze.gaspar nou u sirokom luku zaobilazim. Edited by mustang
Link to comment
zasigurno ga preskociti jer osim mucenja po nasu dusu nema sta drugo da prikaze.gaspar nou u sirokom luku zaobilazim.
geniji isto misle, da ne kazem plus jean
Link to comment

Pogledao, konačno i ovaj:hodej_weg_220461a.jpgDobar, dobar...... isto ga ovde neko preporučio i hvala za preporuku! Keep 'em coming! :thumbup:

Jedino mi je ona scena u poljskom wc-u bila malo bljak :puke:

Jel i vas onaj "negativac" podsećao na Aaron-a Eckhart-a?Ako uspem, i ovo ću večeras da overim, pošto je i to neko hvalio ovde....

Link to comment

Sta znaci jean? :DA taj enter the void....na preporuku, jer sam odgledala jedno 2-3 noina filma i generalno se serem po njima, ali navalio neki glumac (stvarno je glumac) da moram void OBAVEZNO da odgledam, inace umrecu a necu znati sta je umetnost... Nisam izgurala 15 minuta...imao je prilike da bude sokiran od sivne bujice mojih osecanja. sa psiholoske strane, kom zdravom coveku moze takav film, takav potpuno besmislen uvod da se svidi.... Razumela bih samo da imam 16 godina, rokam se brzalicama. Ono je z retarde i gole folirante. Kakva faking umetnost. naravno da sam mu rekla da je ili bolestan ili tezak folirant. Noa je devijacija i ja se potajno nadam da ce njegovi prodigy biti daleko kreativniji od njega

Link to comment
Bogami, moraću i ja da odgledam Enter the Void, zbog ovog neargumentovanog pljuvanja Irreversibilea, koji je snažan film.
I meni se svideo Irreversible, a sad znam i zašto :D
Link to comment

Irreversible je odličan film, jeste prilično težak ali ne treba zbog toga kenjati po njemu. Odgledajte posle njega zvončicu ili hajdi i biće sve OK.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...