Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Taken 2'nako jurnjava, nasilje pa opet jurnajva. legao mi iako sam ga gledao na pola oka7.5/10
xaxa, ma je si li video kako samo navodi kcer na slepo, da nadje udzericu usred Istanbula, gde je zatocen? i zavio im celo selo u crno, ne znam da je ostao neko ziv tamo za Taken 3.
Link to comment

Todo sobre mi madre (Esp/Fra, 1999)All+About+My+Mother+Todo+Sobre+Mi+Madre+bsotodosobremimadrea0ydud7.jpgmalo pre bilo na nekom kanalu. ubedljivo najbolji almodovar. gledao sam ovo kad se pojavilo, i još tad sam to mislio, sad sam siguran. vrhunski režirano, odigrano, uslikano, sve za 10.

Link to comment
xaxa, ma je si li video kako samo navodi kcer na slepo, da nadje udzericu usred Istanbula, gde je zatocen? i zavio im celo selo u crno, ne znam da je ostao neko ziv tamo za Taken 3.

pa sve je lepo merio i računao -_-

Link to comment

Nevešt scenario, slaba gluma, Mila Kunis koja mi je neseksi ( :blink::cry: osim jednog šota sa početka kada joj je dupe u krupnom planu u milisekundi) i njen glas koji mi po prvi put smeta (koji mnogi inače mrze), Rejčel Vajs koja je neseksi. Pozitivan mi je omaž "Čarobnjaku iz Oza" iz '39. i (očekivano) pojavljivanje Brusa Kembela.Sem Raimi da se vrati treš horor-komedijama, odavno je pokazao da blokbasteri prosto nisu za njega.

Link to comment
xaxa, ma je si li video kako samo navodi kcer na slepo, da nadje udzericu usred Istanbula, gde je zatocen? i zavio im celo selo u crno, ne znam da je ostao neko ziv tamo za Taken 3.

Najjace je kada sjebe celu pratnju siptara i onda se nicim izazvano zabije u USA ambasadu koja izreseta kola sa sve njim i cerkom dok on pravi long distance call kako bi se spasao.

tesko govno od filma.

Link to comment
Nevešt scenario, slaba gluma, Mila Kunis koja mi je neseksi ( :blink::cry: osim jednog šota sa početka kada joj je dupe u krupnom planu u milisekundi) i njen glas koji mi po prvi put smeta (koji mnogi inače mrze), Rejčel Vajs koja je neseksi. Pozitivan mi je omaž "Čarobnjaku iz Oza" iz '39. i (očekivano) pojavljivanje Brusa Kembela.Sem Raimi da se vrati treš horor-komedijama, odavno je pokazao da blokbasteri prosto nisu za njega.
Plus smoreni Franco koji izgleda kao da se direktno transportovao iz one rupe u Juti u Oz. Sa rukom doduse.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...