Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

WTF London 2012

Featured Replies

Ne razumem Noletovu taktiku preterano u ovom mecu,...
al izgleda da deluje :lolol:
  • Replies 210
  • Views 21.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:lolol:Ne razumem Noletovu taktiku preterano u ovom mecu, non stop gura Delpa u bekend, a ovaj se izmice i terorise ga forhendima. A svaki poen kod kojeg je setao i terao Delpa da trci je dobio.
Pa ako se izvlači i udara forhend i ubija ga, zamisli kako bi ga ubijao da ne mora da se izvlači već da samo stoji i sipa. Dobra je taktika bila, jedini problem je što je Delpo igrao kao nezdrav i jako malo grešio.

Ne kazem da treba mu vraca ravne i ceka njegovu gresku, nego da ga seta levo-desno ko protiv Nadala kad igra. Cini mi se da je to i krenuo da radi i evo daje rezultate, uz naravno Delpov umor, izgleda da crkava covek.

ovaj treci set ima temu - cigo voda medjeda

Čovek se sprda, prvo daje set fore pa da mu bude zanimljivije. Mislim da to nije u redu.

Mnogo dug period dekoncetracije i nemanja plana u novakovoj igri. Nadam se da ce toga sutra biti mnogo manje inace mu se ne pise dobro. Pogotovo ako bude igrao protiv Feda.

rutina :fantom:

Dobra je taktika bila, jedini problem je što je Delpo igrao kao nezdrav i jako malo grešio.
Slažem se, Del Potro odigrao skoro bez greške prvi set i početak drugog, slično kao finale Šangaja gde je Marej odigrao savršen prvi set, ali Novak ipak na kraju dobio :)
  • Author

klasično novakovo vraćanje 2012. extramari teroriše za sad rođera

  • Author

lome kravatu

  • Author

PObedi Marej samog sebe. A publika kao da se igra u sred Bazela :isuse:

  • Author

pobedi Federer

Škotska treba da traži nezavisnost posle ovakve publike. :thumbdown:

Edited by miki.bg

Škotska treba da traži nezavisnost posle ovakve publike. :thumbdown:
+ 10publika je za psihoanalizu jbt koji im je više andrak sa tim fedom :wacko:kod mareja se tačno vidi da mu je ta nova agresivnost nametnuta.on jednostavno nema osećaj za napad i onda srlja i kad treba i kad ne treba.isti slučaj je sa novakom i mrežom. on još i ume da odigra dobar volej, ali da nauči da proceni momenat da izađe napred, neće nikad.takve stvari ili imaš ili nemaš, to se ne uči.zato očekujem da će marej ući u jednom momentu u neku frustraciju i zbun oko načina igre.pravi balans između ofanzive i defanzive će on teško da pronađe.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.