Jump to content
IGNORED

youtube radio


luba

Recommended Posts

  • Replies 15.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • maheem

    2184

  • roksi

    2082

  • Jimmy Kowalski

    1571

  • Indy

    934

On 26.9.2020. at 9:08, holden kolfild said:

 

 

kakav super video.

 

da se ja pitam, kao sto ne, sve posiljke bile bi oslikane. 

 

namenski da obrati paznju =P

 

Već sam reagovao na ovaj post, ali dok se vrzmaš ovuda da još jednom zahvalim što si mi skrenuo pažnju na BS. Za sada sam na Home albumu i slušam ga praktično svakodnevno u kolima, a i ta pesma (Home) je potpuno luda.

Link to comment

film; slideshow događaja u filmu: uvodna cirkus muzika u mixu, čuje se i ambijent, naš glavni junak (za koga znamo da je lovac na glave) oblači belu košulju i crni sako, seda na krevet i gleda u parket.
0:14 - 0:20 korača ulicom i ulazi u klub/restoran
0:20 - 0:43 sedi za šankom, uglavnom sam, prilaze tipovi, prilaze ribe, on je nezainteresovan, disco lights, slideshow nasmejanih drogiranih ljudi

0:43 - 0:48 prilazi separeu, brkati debeljko u belom odelu mu se smeška
0:48 - 0:53 naš junak vadi utoku, snimak se usporava pa tako vidimo kako se gasi osmeh na debeljkovom licu i usporenu frku u separeu

0:53 - 1:11 više se ne čuje ambijent, sad ide samo muzika, nastavlja se usporeni snimak: pucnjava, debeljko je muerto, njegove gorile pucaju, naš junak ih sve roka, metak ga neće, grimase žena koje vrište, galop ljudi u zaklon, čaše padaju, naš junak se povlači ka izlazu vešto se pokrivajući belim stolnjakom poput toreadora.
kraj usporenog snimka.
1:11 do kraja: nastavlja se jurnjava ulicom ispred kluba, u našeg junaka dva pištolja al šaržeri primaju 500 metaka pa se dobro pokriva, prima metak u nadlakticu, škripa guma, otvaraju se suvozačeva vrata, riba koja se loži na njega viče: upadaj! muzika odlazi u fade out, zalup vrata, nešto uzalodnih pucnjeva pištolja, škripa guma i crvena svetla njenog auta odlaze niz ulicu dok gorile debeljka psuju.
 

 

Edited by maheem
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...