Jump to content
IGNORED

youtube radio


luba

Recommended Posts

  • Replies 15.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • maheem

    2184

  • roksi

    2082

  • Jimmy Kowalski

    1573

  • Indy

    934

10 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Meni pise video unavailable. A Fatima je inace super girl..

 

+1 super je fatima overall <3

nego sa drugog topika vidim da se @maheem nije dojmio njen novi album pa reko da sam verovatno u manjini. jer gde god udjem, a pusta se 'dang' (gore okacena stvar koja ne funkcionise), tera me da shazamujem - dakle, provereno mi se potajno uvuklo pod kozu:) 'can't help it! :) 

 

btw, bas je super c.b. mural timelapse:)

Link to comment

Aha to. Pa postavila je visoko lestvicu sa prvim albumom, pa je Maksa mozda ocekivao vise, sta znam. Ja jos nisam stigao da preslusam album, samo ono malo sto je Gilles pustao, i me like it too..

Link to comment
9 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Aha to. Pa postavila je visoko lestvicu sa prvim albumom, pa je Maksa mozda ocekivao vise, sta znam. Ja jos nisam stigao da preslusam album, samo ono malo sto je Gilles pustao, i me like it too..

 

same here! ni ja nisam jos preslusala u kompletu vec nalecem pretezno na 'dang' - verovatno i s razlogom. a jeste lestvica visoko postavljena, tru dat. onako ofrlje, zvuci mi kao a more quiet album. & manje ambiciozan s namerom(?). i think... al unapred sudim.

 

 

Edited by roksi
Link to comment
7 hours ago, roksi said:

 

+1 super je fatima overall <3

nego sa drugog topika vidim da se @maheem nije dojmio njen novi album pa reko da sam verovatno u manjini. jer gde god udjem, a pusta se 'dang' (gore okacena stvar koja ne funkcionise), tera me da shazamujem - dakle, provereno mi se potajno uvuklo pod kozu:) 'can't help it! :) 

 

btw, bas je super c.b. mural timelapse:)


ahahahaha album je solidan ali numera Waltz je pokvarila utisak :D
 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...