Jump to content
IGNORED

youtube radio


luba

Recommended Posts

  • Replies 15.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • maheem

    2184

  • roksi

    2082

  • Jimmy Kowalski

    1571

  • Indy

    934

7 hours ago, roksi said:

^uu bas su super boogarini

 

isto i ovaj afrobeat kolektiv iz londona u kom sve duvačke instrumente (truba, trombon, sax) sviraju žene ❤️
 

Spoiler


960.jpg?w=860&q=55&auto=format&usm=12&fi

 

 

 

Link to comment
12 hours ago, beyoncé said:

 

isto i ovaj afrobeat kolektiv iz londona u kom sve duvačke instrumente (truba, trombon, sax) sviraju žene ❤️
 

  Hide contents

 

960.jpg?w=860&q=55&auto=format&usm=12&fi

 

 

 

 

ne znam da li je do mene ali me sam pocetak asocira i transportuje do malene od idola. sve cekam da se divljanov glas uplete u pricu:)

 

bozanstvena kompiska, bez ikakvog preterivanja. (meni je vec neko vreme na vinyl wishlisti!)

Link to comment
24 minutes ago, roksi said:

vinyl wishlist

 

Upravo sam hteo da stavim ovo na vinyl wishlist, a onda sam se setio da ga imam na vinylu... od 1982.:laugh:

 

Spoiler

duran.jpg

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Indy said:

 

Upravo sam hteo da stavim ovo na vinyl wishlist, a onda sam se setio da ga imam na vinylu... od 1982.:laugh:

 

  Hide contents

duran.jpg

 

 

kul:)) jej, znaci, imas oridjinale!

na svojim putesestvijama sam hrpu pogubila, razdelila, nesto cak (u naletima potrebe za katarzom :D ) i pobacala. ali okrecem novi list! hahah. kupila bezveze-osrednji gramofon i okej (active) zvucnike, a ne posedujem jos nijednu plocu. (uopste me ne zanima da imam more toga, vec pikiram samo na one koje mogu da slusam u celosti (npr. ovaj. i ovaj kog mi je otkrio @Ras na jazz topicu - tenkju za ovaj dragulj, Rase <3 ). lista raste polako:)

 

nego juce je bio record store day i ne uspeh da iskoristim priliku - dusmani ne dadose! 'si ti mozda virnuo tu i tamo?

Link to comment

@roksi

 

Originale (ako se tu računaju PGP RTS, Jugoton i sl.... OK, ima poneka stvarno originalni original)...  

Ali te ploče sam poslednji put video neke 2006, stoje tamo negde u storidžu™ (nadam se da ih nisu pojeli miševi... jel jedu miševi plastiku?)

Za LP ploče nikad nije bilo mesta u koferu.

Ja sam tek pre neki dan čuo za taj record store day. :blush: Ni sad ne znam tačno šta je to, prodavnica, ili (inter)nacionalni praznik.

 

Link to comment
8 hours ago, Indy said:

@roksi

 

Originale (ako se tu računaju PGP RTS, Jugoton i sl.... OK, ima poneka stvarno originalni original)...  

Ali te ploče sam poslednji put video neke 2006, stoje tamo negde u storidžu™ (nadam se da ih nisu pojeli miševi... jel jedu miševi plastiku?)

Za LP ploče nikad nije bilo mesta u koferu.

Ja sam tek pre neki dan čuo za taj record store day. :blush: Ni sad ne znam tačno šta je to, prodavnica, ili (inter)nacionalni praznik.

 

 

ne znam, mada nije nemoguce da oni grickaju gotovo sve:)) ali drzim fige da te ipak cekaju u komadu. nama je uspelo da nam se nekoliko kutija dostavi brodom, tamo neke davne devedeset&neke. ali na kraju mi se to iz raznoraznih razloga pretvorilo u teret, pa sam se postepeno resavala nekih stvari koje su meni pripale. 

 

meni se jos nije potrefilo da odem na record store day - al sledeci planiram da ne propustim:)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...