Jump to content
IGNORED

youtube radio


luba

Recommended Posts

  • Replies 15.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • maheem

    2184

  • roksi

    2082

  • Jimmy Kowalski

    1571

  • Indy

    934

celo vece slusam i gledam ove genijalce i sad sam poceo da trazim gde drze koncerte.

Ima jos ovoga na yt?

Wayne Snow je car dok Mop Mop ima potencijal al jebeno i dalje nisu bend vec ritam masina. Cekiracu sutra pazljivije pa bacim koment.

Link to comment

Ima jos ovoga na yt?

Wayne Snow je car dok Mop Mop ima potencijal al jebeno i dalje nisu bend vec ritam masina. Cekiracu sutra pazljivije pa bacim koment.

Nisam naleteo, vidim malo kasnije.

Ah, pa nisam ja znao da to tako ide, to je tvoj dj teren. Ja sam se nadao da ih negde ubodem sa Anthony Josephom ili Wayne Snowom, ali ce to tesko da ide, bar kad je Anthony u pitanju, on je na turneji sa svojim rasta Trinidad bendom - promovise novi album, a Mop Mop sve svoje svirke uglavnom imaju u Berlinu kao dj set (stagod to znacilo?) i dva izleta u Englesku, openning za Jose Jamesa i Jazz festival neznamgdevecbese. U principu, to bi znacilo, da ih treba uhvatiti kad spremaju novi album, tad ce biti neko od dezurnih vokala, koji gostuje na ploci, tipa Anthony i onda imas sanse da ih ulovis negde na svirci. Tja. 

Link to comment

da, vidim da su stalno u njemačkoj. serem i ja, super mi je i ovakva groove svirka, čini mi se da su ranije radili neki kombo live / dj nastup sa gostima instrumentalistima pa je bilo i prženja preko groovea. e sad to što im na sajtu piše da je dj set, možda je zapravo neki kombo sa lajv svirkom. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...