Jump to content
IGNORED

youtube radio


luba

Recommended Posts

  • Replies 15.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • maheem

    2184

  • roksi

    2082

  • Jimmy Kowalski

    1573

  • Indy

    934

malkmus |hvala za onaj youtube snimak 'snowbird' jedva cekam album.
Ih, nema na čemu, drago mi je :) Mada, nisam baš znao da li će ti se svideti, jer si relativno nedavno rekao da si se zasitio sličnog zvuka.A i ja sam, vala, mada mi se svideo prošlogodišnji album nekih nugaze teksašana zvanih Drowner. Nije da ima preterane veze sa Frazer-Guthrie-Raymonde ekipom, ali, eto, da dodam....I da priložim nešto za temu. Kačio sam pre nekog vremena pesmu iz filma Moonbug, a ovo je stvar sa drugog masovno i nezasluženo ignorisanog soundtracka Matta Johnsona, ovog puta za preporučljivi film Tony.http://www.youtube.com/watch?v=J_O5QESqCaU
Link to comment

uh, svidelo mi se opasno. nasao sam bio jos jednu pesmu koja ce se verovatno naci na toj ploci. mozda je glupo sto cu da napisem ovo, ali ovo je odlican povratak cocteau twins. ne mislim da ima nekih slicnosti [mozda najblize ploci: 'heaven or las vegas' mada, nemoj da ovo uzmes kao realno poredjenje, vise je samo moj trip koji nema osnove] ali je ovo jedini projekat koji je trebao jos odavno da bude logican posle raspada. robin guthrie je otisao putem koji ti je poznat, i svaka njegova nova ploca je ista. elizabeth nema nista osim sto je gostovala sa drugim izvodjacima. zato mislim da je ovo trebalo jos ranije da se desi. skoro da je svako pronasao svoj put. naravno da nisam za ponovno okupljanje cocteau twins, to bi usralo motku.

Link to comment

malkmus |ne mogu da edit-ujem ovaj predhodni post. ...ovo sto sam napisao, i kada ponovo procitam nekako je nabacano i bez smisla. u svakom slucaju, jedva cekam da izadje album i da ga slusam.

Link to comment
uh, svidelo mi se opasno. nasao sam bio jos jednu pesmu koja ce se verovatno naci na toj ploci. mozda je glupo sto cu da napisem ovo, ali ovo je odlican povratak cocteau twins. ne mislim da ima nekih slicnosti [mozda najblize ploci: 'heaven or las vegas' mada, nemoj da ovo uzmes kao realno poredjenje, vise je samo moj trip koji nema osnove] ali je ovo jedini projekat koji je trebao jos odavno da bude logican posle raspada. robin guthrie je otisao putem koji ti je poznat, i svaka njegova nova ploca je ista. elizabeth nema nista osim sto je gostovala sa drugim izvodjacima. zato mislim da je ovo trebalo jos ranije da se desi. skoro da je svako pronasao svoj put. naravno da nisam za ponovno okupljanje cocteau twins, to bi usralo motku.
Sve sam razumeo, i isto mislim i za Cocteau Twins i njihov povratak u (n)ovom obliku. Samo što sitničaru maaaalko smeta boja glasa pevačice Snowbird, u smislu da mi je sličan Elizabethinom. Baš me zanima kako će to da zvuči kad se skupi desetak pesama. Ui šel si.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...