February 18Feb 18 Onaj voditelj Afirmatora. I domaće muzike i onaj koji je puštao ružan punk u sred dana. Bio je cool preko ekrana i zvučnika. Nisam ga poznavao,mnogo stariji, ali jesam ko odlično jeste. He was no angel, but still, he seemed so cool back then. Bio njegov fotografski portret sa The Queen is Dead majicom u firmi u kojoj je radio.U dvorištu moje osnovne je pričao sa nekima, nazvao ih je srpskim Smithsima, otkrio mi je ubuduće meni naš omiljeni pop bend posle Idola. Edited February 18Feb 18 by Malkmus
February 20Feb 20 nekada davno propustih svirku one man benda, al' pronađoh uredno kupljen cd jutro posle propuštenog koncerta...
February 22Feb 22 On 29. 1. 2026. at 23:28, hrkljush boys_2 said:David i Igi popo su u isto vrijeme, zajedno stavise, dosli u Brlin na dikavanje od narkotika. Isuse, kakva epohalna greska Edited February 22Feb 22 by kipo Koja je urodila plodom! Love them.
Create an account or sign in to comment