Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

I ne samo ovaj album...Ovih dana mi je najveca zelja da se izvalim za nekim sankom i uzivam u njegovoj muzici, uzivo...ehtumblr_lidfaynql41qgxjx9o1_400.jpg

Link to comment
queens-of-the-stone-age_like-clockwork-608x6081.jpgUh, jedva izdrzah, ali konacno je procureo!Koga zanima, "zaliv" je majka.
Mislim da prvi put sa namerom svratih na muziku, samo da vidim komentariše li se qotsa odje. :)Potpisujem sve sladžu (i onako on zna o čemu priča, a moja stručnost doseže do odvrtanja volumena i trešenja glavom)! I ja sam imao utisak na prvo slušanje da su ga malo previše usporili, ali vrtim ga besomučno ovih dana i baš je preterano dobar album....ja oduševljen! :) Na početku su mi se sviđale samo keep your eyes peeled i I appear missing (definitivno prejebena stvar), možda zato što sam samo njih čuo u onoj promo varijanti, ali kako više slušam sve mi se više stvari i dojmi...danas mi je recimo smooooooth sailing dan. :DA u lešinare sam ozbiljno ušao tek pre koji mesec i jbte, ono je mnoooogo bolje nego što sam očekivao. Odličan album! Vrteo sam ga baš dosta u poslednje vreme, sad se taman imam na šta prešaltati.. Edited by bob loblaw
Link to comment

meni je novi qotsa bio odlican na prvo slusanje, bas zato sto su usporili i izbacili blage metal delove. "if i had a tail" je favorit.dobro su ih i vizuelno ukrasili:http://youtu.be/f49yRhJ0NjI

Link to comment

Re: novi Qotsa - meni dobar. EDIT. Funk element je dobrodosao, na momente zvuce skoro kao Parliament.

Edited by Indy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...