Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

Savrsheno za pred trening :lol:"My balls. I now have three of them" - Najjachi komentar na pesmu.http://www.youtube.com/watch?v=JpTLvUI91q8
Jel ima sanse da opet sviraju u Bg-u? :) Ako se ne varam, nisu bili od (kad ono bese?) 2008, '9 ili jesu, pa sam propustila...? :unsure:***Dosta slusam ove u zadnje vreme. Kad sam ih cula prvi put, nisam se mnogo zainteresovala, mada su mi delovali kao ozbiljan bend. Sad culo sluha drugacije reaguje... (a i opak frajer ovaj Tex Perkins...)4391550.jpg
Link to comment
Jel ima sanse da opet sviraju u Bg-u? :) Ako se ne varam, nisu bili od (kad ono bese?) 2008, '9 ili jesu, pa sam propustila...? :unsure:
Pa ako opet organizuju neku vecju Euro turneju kao '08, ima :D Ove godine su samo u Francuskoj i Shvajcarskoj, pa pale nazad za US. Mada, mogao bi BMFBP da vidi da ih nekako dovuche iz Shvice ovde :Pnp:Sjajan album sjajnog benda. Sve ih vishe volim.41waPRVGPDL.jpgI sjajan spot, takodje :happy:http://www.youtube.com/watch?v=Vk2xM_YuP2o
Link to comment

prava svirka pocinje negde od sedme pesme, kad krecu da prase punk-rock.poslednje cetiri, pravi furiozni gem. oblivion zvuci kao omaz clash-u a back street hangout otkida, fenomenalna stvar.oblivians.jpg

Link to comment
Al´ su ga usporili i omeksali...
Joj, zbog opravdane bojazni da cu ljudima biti dosadan izbegavao sam ovih nekoliko dana da ga komentarisem, ali ne mogu vise da izdrzim (isprovocirao si me :D ), sad ima da se penjem ljudima na glavu!Ovaj album je jebeno remek-delo, srcem i dusom stojim postojano iza ove izjave kano klisurina! Josh je stari eklektik (od juce cetrdesetogodisnji matorac) i svacega tu ima i moze se cuti: Pink Floyd, Bitlsi, Stounsi, Led Zeppelin, David Bowie, Elton Dzon (ne samo zbog gostovanja), NIN (ne samo ni zbog Trentovog gostovanja), T-rex, Prince, Radiohead, Nick Cave, Arctic Monkeys, sezdesete, sedamdesete, osamdesete, onda Joshovi projekti Eagles of Death Metal i Them Crooked Vultures, nesto stariji QOTSA zvuk, a i Josh je ocigledno gledao Drive i slusao Kavinskog, itd.Ali na kraju, kad se podvuce crta, ovo je skroz i samo Queens of the Stone Age. Jedino sto se ovoga puta to tek primeti posle pazljivijeg slusanja, a onda prosto deluje neverovatno koliko je to bilo ocigledno od samog pocetka, ma skoro da su nam vikali u lice, a mi nismo primetili, jer su se sakrili iza maske i plasta drugacijeg zvuka i ustvari nam prisli s ledja, kao na ovom omotu. Tu je sve na sta smo navikli, samo je malo drugacije, po meni uspeo eksperiment reinventovanja. Vrcavi i zajebantski lajnovi, ritam za djuskanje i mrdanje dupetima, emocije od kojih igrucka po stomaku, atmosfera da se najezis... Cak i u, za njih, novim zvukovima (npr. klavir gurnut skroz u prvi plan) ili cak muzickim zanrovima, se sve to nalazi. Josh je malo i svoje pevanje i vokal rastezao, da vidi dokle moze (ne mislim naravno tu na raspon i visinu ili tako nesto). Kao da je Josh pokusavao da vidi gde sve ima QOTSA i gde se sve QOTSA moze naci. A ima ga gde oces.Cist je ovo rokenrol drugarice i drugovi!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...