Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

Meni ovo bas fino zvuci
Fino, al' ga malo ufitiljio sa duzinom pesama. Zacas posla proleti ceo album. Bar kad je ovakva muzika u pitanju, pesme su bas prekratke.
Link to comment
au, sto je ploca :Hail: (njanjavci stop)
javlja se jedan od njanjavaca, al za onu koju si preporucio pre nekoliko dana od istog cara. nikadcuo za daniela, al je odlican. skinucu i ovo.novi mick harvey ubiva, gene clark nam je u amanet ostavio demo snimke (uh!), a lee hazlewooda bi, realno, bolelo jaje sto cemo bogatstvo ostaviti na njegova reizdata remek dela.+samo da prijavim pesmu meseca:http://www.youtube.com/watch?v=y1N6pdRy09I Edited by holden kolfild
Link to comment
Fino, al' ga malo ufitiljio sa duzinom pesama. Zacas posla proleti ceo album. Bar kad je ovakva muzika u pitanju, pesme su bas prekratke.
E to sam isto i ja primetio.
Link to comment
au, sto je ploca :Hail: (njanjavci stop)41%2BCHVw5hYL.jpg
obratiću pažnju sutra, prekosutra, jednom...do tada samo da turim ove cvidže evilsmile.gifdesp_zps8051a4a7.jpg
Link to comment
javlja se jedan od njanjavaca, al za onu koju si preporucio pre nekoliko dana od istog cara. nikadcuo za daniela, al je odlican. skinucu i ovo.
+1
Link to comment
javlja se jedan od njanjavaca, al za onu koju si preporucio pre nekoliko dana od istog cara. nikadcuo za daniela, al je odlican. skinucu i ovo.
A ne, lepo rekoh da si ti dusmanin. Bas mi je drago da ti se svidja i videces kako je prosli album manje eksperimentalan, a vise sirov i surov. Daniel Norgren mi je najlepsa iskopina na netu u poslednjih pet godina, ako ne i vise. Covek nosi epitet najpotcenjenijeg muzicara na svetu.Btw, ako se bavis torentima ili slskom (ovo vazi i za ostale, meni je to trenutno out) skini prva dva albuma i EP od pre dve godine i dzoracemo se za koje pivce.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...