Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

Steely Dan - Aja

 

Ove godine nam fale godišnje liste.

Ja bih otvorio temu da imam neku listu, ali nemam, jer je prethodna godina meni najgora u kontekstu muzike koju volim.

Edited by Malkmus
Link to comment
11 minutes ago, Malkmus said:

Steely Dan - Aja

 

Ove godine nam fale godišnje liste.

Ja bih otvorio temu da imam neku listu, ali nemam, jer je prethodna godina meni najgora u kontekstu muzike koju volim.

 

Mislim da si ti jednom postavio, trazim album ili grupu..plavi omot, ima u nazivu every ili sedam ili days?

Izvini ako sam te zamenio sa nekim, vidim da si tu, pa reko da pitam...postavljeno na neku godisnjicu, pre koju godinu na muzici ovde negde..

Link to comment
37 minutes ago, villiem said:

 

Mislim da si ti jednom postavio, trazim album ili grupu..plavi omot, ima u nazivu every ili sedam ili days?

Izvini ako sam te zamenio sa nekim, vidim da si tu, pa reko da pitam...postavljeno na neku godisnjicu, pre koju godinu na muzici ovde negde..

Sad sam gledao poslednjih dvadesetak strana now playinga, malo toga ima što bi odgovaralo.

Ima ovo sa vremenskim odrednicama ili plavim omotom

I ovaj hip hop

A u mom folderu, a da odgovara opisu jedino Porridge Radio - Every Bad iz 2021. To je indie sa reskim gitarama i sporadičnim urlanjem pevačice.

Porridge_Radio_-_Every_Bad_album_cover.j

 

edit: Ili Six By Seven, to je dosta opskuran indie rock

https://www.youtube.com/watch?v=Trz2k7Ma2nI&list=OLAK5uy_ltEamVq-1rycETAUIuIhXoheuLmw28oYU

 

Edited by Malkmus
  • Hvala 1
Link to comment

y4mzjnkHNwJFKoKCa_oqyirmSkMgkkTR4WMj1b7I

 

Bardo Hotel Soundtrack je kod mene evaluirao od potpunog nerazumevanja u vreme objavljivanja do jednog mi od omiljenih Tuxedomoon albuma (uz Vapour Trails i The Ghost Sonata). 

Drugi cd na repertoaru ovih dana je kompilacija kojom je Ring Ring obeležio 25 godina svog postojanja.

Link to comment

Mesec Scotta Walkera!

 

Počelo je sa The Big Hurt.

Onda je prijatelj napisao poruku o neuobičajenom toku Walkerove karijere (od pop zvezde do eksperimentalne muzike), o četvrtom albumu i ilustrovao sa The Old Man's Back Again.

Nakon toga sam slušao prvi album. Onda drugi, a nakon drugog, treći i četvrti. Onda sve to ponovo i ne nužno hronološkim redom. 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...