Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

lanćo nater'o
ja se izvinjavam, pogresio sam foto, a posle me mrzelo da ispravljam racunajuci nece valjda Maheem da se upeca :P ploca je dobra, al' za zaludjenike kabarea, tj. previse suva za neku preporuku.hteo sam ovo da preporucim:13zaa6f.jpge Makso, imam da ti preporucim (opet) ovaj ruski forum, vecina downlouda je super brza, dolazi direktno sa foruma, moras da budes ulogovan, da lajkujes post i dobijas zeleno svetlo za link.ovo naravno vazi i za ostale (malobrojne) koji prate ovaj pdf, narocito za one koji vole grindmetalhardcrustpunktrashgarage...nema sta nema.
Link to comment
ja se izvinjavam, pogresio sam foto, a posle me mrzelo da ispravljam racunajuci nece valjda Maheem da se upeca :P ploca je dobra, al' za zaludjenike kabarea, tj. previse suva za neku preporuku.hteo sam ovo da preporucim:e Makso, imam da ti preporucim (opet) ovaj ruski forum, vecina downlouda je super brza, dolazi direktno sa foruma, moras da budes ulogovan, da lajkujes post i dobijas zeleno svetlo za link.ovo naravno vazi i za ostale (malobrojne) koji prate ovaj pdf, narocito za one koji vole grindmetalhardcrustpunktrashgarage...nema sta nema.
pa da, zatrovao si mi atmosferu kod kuće ovim kabareom. tražila se lajna dopa više :D čekiraću drugom prilikom.thanx za forum. registrovao sam se. nastavi sa preporukama!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...