Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

Hej, Henk Vrbovski, mene oduševio Pale Communion Opetha.

A mislio sam da su oni samo neki death growl napucani kvazi progresiv mjetalci. 

Ovo im je remek-delo

 

 

Edited by Bujodrag
Link to comment
16 hours ago, Bujodrag said:

Hej, Henk Vrbovski, mene oduševio Pale Communion Opetha.

A mislio sam da su oni samo neki death growl napucani kvazi progresiv mjetalci. 

 

 

Bujo, majstore, znači metal :). Kul. Sad kad sisate metalke navale na tebe, ima da ti raskupusaju bradu ;).  

 

BTW, ne varim Opeth, jbg, iz ne znam kog razloga. Probao sam u više navrata da ih zavolim, ali nije išlo :sad:.

 

NP: Radio Paradise 

 

radio-paradise.jpg

 

Link to comment
9 hours ago, Willow said:

 

Bujo, majstore, znači metal :). Kul. Sad kad sisate metalke navale na tebe, ima da ti raskupusaju bradu ;).  

 

BTW, ne varim Opeth, jbg, iz ne znam kog razloga. Probao sam u više navrata da ih zavolim, ali nije išlo :sad:.

 

 

 

Ma jok mjetal, ne slušam. Ovaj album im je, ako moram da ih etiketiram, zdravi hard rock progressive

 

Čuo sam ja za njih pre par godina, baš po toj prog etiketi i onda sam pedantno i disciplinovano krenuo da ih preslušavam od prvog albuma. Stigao sa do trećeg i tu odustao jer to jeste metal, death, doom šta već, sa death growl i prosto mi je sve to bilo dosadno i skoro jednolično. Nisam ni stigao do Pale Communion.

A još ludje, taj album mi je preporučio gitarista! Ja sam imao death metal ekskurziju krajem osnovne škole ali on je oduvek u rock bluz oldskul svirci. Kako je on iskopao Opeth, ne mi jasno. Ali i njemu se svideo a ja sam pride ponovo skinuo celu Opeth diskografiju i vidim sad kako su se postepeno menjali od death doom početaka do ovoga sada. Raznovrstan bend. Ne tapkaju u mestu, već to je za ristepak.

 

Javni se pa svrati kad budeš imao vremena  :) 

Link to comment
2 hours ago, Bujodrag said:

Stigao sa do trećeg i tu odustao

 

Ja baš ovih dana preslušavam (my arms, your hearse) i konačno sam počeo da varim tu raniju fazu, možda je zbog vremena :D ali baš mi je dobar album. A ja sam prvo počeo da slušam njihovu sadašnju (čistu) prog fazu, poslednja 3 albuma.

Link to comment
1 hour ago, Pečorin said:

 

Ja baš ovih dana preslušavam (my arms, your hearse) i konačno sam počeo da varim tu raniju fazu, možda je zbog vremena :D ali baš mi je dobar album. A ja sam prvo počeo da slušam njihovu sadašnju (čistu) prog fazu, poslednja 3 albuma.

 

Ja za sada mogu da istrpim Watershed, dobar je, ali oni raniji su mi ipak još uvek ....hm...

Ali, dobar bend, sveukupno. 

Ja sam u tu skandinavsku priču zašao kad sam otkrio odlične anonimuse Circles End. Dobri su, šteta što nisu snimili više albuma.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...