Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

On 8.6.2018. at 16:37, Host said:

a1739392070_16.jpg

 

 

On 8.6.2018. at 17:58, Host said:

Sigurno vredi nekoliko slusanja.

 

Muzika je vecim delom odlicna, ritam sekcija super, samo album nije po mom ukusu jer je dosta mek. Nemam mnogo strpljenja za neo soul, brzo mi dosadi.

 

Objektivno dobar album, ali sam s obzirom na imena ocekivao malo inovativniju svirku. 

 

edit: ladno krece stvar i pomislim kad sam bre prebacio na Stereolab?! Broj 15, gostuje Laetitia Sadier i da nisam pogledao sta slusam nema sanse da bih provalio da nije Stereolab,

 

+1 na ocenu, uz dodatak da je album po mom ukusu, kao i mahom sve sto dolazi iz kuhinje Adriana Younga. On i Ali Shaheed su prethodno napisali muziku i za seriju Luke Cage, tada su jos najavili da ce izbaciti ovaj album i nisu izneverili..

Link to comment
9 hours ago, Host said:

Nisam pratio Younga. Sta jos da preslusam?

 

Sveeee :D

9FeeKz.gif

 

Sta znam, ja sam ga upoznao preko blaxploitation soundtracka za Black Dynamite, tu me je kupio sa tim 70s zvukom. Generalno imamo vrlo slican muzicki ukus, kod njega se jasno vide uticaji americkog soula/fanka, Morriconea, Gainsbourga i drugih evropskih filmskih kompozitora...

 

Ako ti je Midnight Hour bio malo dosadan, ne znam bas da li ces imati drugi utisak slusajuci recimo Something about April I/II ili Bilalov album In Another Life, ali probaj. Prepoznaces neke glasove sa Midnight Houra, posto je i ranije saradjivao sa Laetitiom Sadier, Karolinom, Raphael Saadiqom, Lorenom Odenom i dr.

 

Producirao je povratnicki album za Delfonics, od hip hop projekata tu su albumi Twelve Reasons to Die I/II sa Ghostfaceom i Time is Now sa Souls of Mischief. Sve 5 sto se mene tice. Meni licno je najslabiji Youngov upliv u elektro vode (The Electronique Void), ali to onako subjektivno, jer nisam neki fan tog zvuka generalno..

Link to comment

sad tek vidim da postoji i da je iz 2013, slusam redom i preko reda:

 

CBGB's - Live at CBGB's (1976)

The Definitive Story of CBGB (2006 2CD)

CBGB Original Motion Picture Soundtrack] (2013)

 

pa dokle stignem.

 

planet Claire je i dalje jebacka stvar, sto godina je nisam cuo.

Edited by Majo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...