Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

Odlicna stvar, slaba promocija (mozda i zbog imena banda, Tropical Fuck Storm ;)) Gareth Liddiard je zaista br 1 australijski tekstopisac u ova vremena. A i sire.

 

 

 

Link to comment

^ LOL, ovo je sa njihovog Instagrama (kao odgovor na moj komentar o promociji)

 

  • villagegreenrecordsYou guys need to find a USA domestic distributor. - from a record store in the USA 😉
  • tfsrecords@villagegreenrecords don't worry we've tried. US rec co's hate us. and i mean all of them. 
  •  

     

    Btw. gledam komentare, ima nekih koji kazu da su TFS bolji od Dronesa... Mada, isto je to.:)) Ali, jesu na nivou Shark Fin Blues, sto govori nesto.
Link to comment
On 09/04/2017 at 9:55 AM, Indy said:

Oficijelno je, Spotify je najbolja stvar ikad izmišljena.

 

 

 

Ja kad se ulogujem u spotify, 100%:

maxresdefault.jpg

 

 

 

Link to comment
6 minutes ago, maheem said:

a3819975427_10.jpg

 

carski!

 

Ha, bas sad slusam poslednjeg Gillesa i upravo ide Kamaal. Vidim na njegovom bandcampu da album izlazi krajem maja, jel to vec procurelo?

Link to comment
 
Ha, bas sad slusam poslednjeg Gillesa i upravo ide Kamaal. Vidim na njegovom bandcampu da album izlazi krajem maja, jel to vec procurelo?

Nije procurelo, malo sam se zaleteo - pustio Salaam na bandcampu i oduševio se: vau! Roy Ayers vibe! A ono samo ta stvar [emoji38]
Poručio sam pa ću proslediti kad izađe
Link to comment

Btw The Planty Herbs su izbacili album Come Into Knowledge al nema digital prodaje samo vinil pa ako naletis na rip javljaj.

Spiritual Jazz vol.7 - Japan je objavljen al ga još uvek nema u piratskim vodama

 

 

Link to comment
Na koji servis je najbolje da uploadujem?
 
Japan je u stvari vol 8, sedmica je Islam.

we transfer a nama šibni linak [emoji3] 


Da, zeznuo sam brojeve. Može we, može whateva, koji ti je najzgodniji. Muchas gracias

 
Preslusavanje dok se ne pojavi rip..
 
 


E super, ja sam slušao samo klipove na juno.co.uk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...