Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

Pa jeste, ali nije on jedini, kad pogledas objektivno, svi to rade. 

 

E sad, meni bas lezi njegova lirika (to mi je palo napamet nedavno slusajuci ga, bas mi prija izbor reci, simbola, atmosfera) i ne smeta mi ni recikliranje ni jednostavnost ni to sto je mozda samo gluma, cak mislim da mi se zbog ovog poslednjeg bas i svidja. 

 

Naravno, neko se ne lozi na to vec ga radi nesto drugo. 

Link to comment

Pa jeste, ali nije on jedini, kad pogledas objektivno, svi to rade. 

 

E sad, meni bas lezi njegova lirika (to mi je palo napamet nedavno slusajuci ga, bas mi prija izbor reci, simbola, atmosfera) i ne smeta mi ni recikliranje ni jednostavnost ni to sto je mozda samo gluma, cak mislim da mi se zbog ovog poslednjeg bas i svidja. 

 

Naravno, neko se ne lozi na to vec ga radi nesto drugo. 

 

Lanegan je Eva Ras belosveckog rokenrola :)

 

 

n.pl. Arvo Part - Summa, Estonian National SO/Paavo Jarvi

Link to comment

Opet da reklamiram spotifaj - super im je ovaj Discover Weekly. Dosad nisu ni jednom omanuli, sve preporuke su mi bas legle.  

 

screen.jpg

 

Sta je u pitanju? Drugar mi je nevesto objasnio kao neku app koja "generise tvoj ukus" i pravi liste po tom "kalupu".

Link to comment

Oni imaju moje "biblioteke" (tu negde oko 10.000 numera, sto im je limit) i na osnovu toga, a verovatno i na osnovu toga koliko cesto sta slusam (ne znam tacno koja im je formula) pronadju stvari koje su "slicne", a koje dosad (na spotifaju) nisam slusao. Kao npr, nau plejing...

 

610IcIfSrsL.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...